SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie - zapytaj dietetyka Faftaq

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Najbardziej wiarygodna aplikacja oraz strona do liczenia kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1246
Można spodziewać się artykułu o nadczynności tarczycy? Dzisiejszy o niedoczynności pochłonąłem szybko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
arstorn - nie robiłem statystyk, nie wiem która jest najlepsza, ja używam Jumar Dietetyk (profesjonalny program - ale polecam te od 2012 - wcześniejsze trochę porażka).

L'arbre - nie planowałem takiego artykułu póki co, ale może napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Kurcze puściło !
Wczoraj dałem rower z akcentami (namiasta interwałów, ale co 5 km :) )

waga 83 kg ... 2 kg mniej w jeden dzień ...

dzięki za porady, inaczej pewnie bym to popierdzielił

"I would like to be remembered as a man who tried "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Mam stwierdzoną jakąś genetyczną chyba niedoczynność tarczycy. Zażywam Letrox 50 (1 tabletka dziennie).

Moje wyniki aktualnie:


Prosiłbym o interpretacje czy ma to tak wyglądać teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Najlepsza, moze nie najlepsza ale podstawowa suplementacja w sportach silowych, wytrzymalosciowych? Na co warto twoim zdaniem zwrocic uwage i dozucic do codziennej suplementacji ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Ostatnio nurtuje mnie jedna kwestia, a mianowicie na ile słuszna jest teoria, że połączenie węglowodanów z tłuszczami w jednym posiłku może sprzyjać odkładaniu się lipidów w adipocytach na etapie lipolizy lopoproteinowej. Jeżeli ten mechanizm wziąć pod uwagę to można by stwierdzić, że łączenie tłuszczów z węglowodanami jest niekorzystne i może powodować tylko pogorszenie sylwetki ( wzrost poziomu insuliny po spożyciu węglowodanów silnie blokuje enzym lipazy lipoproteinowej w tkance mięśniowej a aktywuje ten który znajduje się w tkance tłuszczowej powodując tym samym wzrost jej rozmiarów ). W praktyce natomiast na sobie sam niczego podobnego nie obserwuję. Prosiłbym o odpowiedź w tej sprawie bo nie ukrywam, że jest to mechanizm który bardzo mnie zaintrygował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43
1. Jest sens brania Efki w dnt? Czy tyl;ko jak wtedy planuje aktywność(rower, pływanie)???
2. W DNT 15mg + 200mg kofeina na czczo, a w DT 2x 15mg + 200mg na czczo i przed treningiem.
Są jakieś "Rekomendacje" co do czasu stosowania?? Nie dłużej niż ileś np?? Podpowiesz coś? Dodam że potem chce zamienić efke na johe


Zmieniony przez - Endomiś w dniu 2016-05-22 11:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Jak się odniesiesz do kwestii zwiększenia podaży witaminy C w trakcie redukcji, która ma się przyczynić nadbudowy włókien kolagenowych, co ma powodować zmniejszenie zwisających fałd skórnych('naciągać skórę', 'ujędrniać ją') ? Czy ma to wpływ i jakie dawki.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Mnie za to ciekawi czy połączenie efki i yohimbiny może nieść ze sobą jakieś mocne skutki uboczne.


Zmieniony przez - infernol w dniu 2016-05-22 21:41:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Beginners] Magia EMOMu

Następny temat

Pytanie o kettloebell 7-32

WHEY premium