SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
U mnie po iron pump za duża pompa i przeszkadza w bieganiu, bo nogi puchną. Za to high kick świetnie się sprawdzą, lubię. Fajnie działa też Iron wings.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ja tam nie mam problemów z pompa ale to dlatego że powoli organizm przyzwyczajałem do dużych dawek Cytruliny Beta alaniny i argininy a teraz czerpie tylko korzyści jaka jest wytrzymałość, przed konkurencja wytrzymałościową czy to jest Uginanie na bicepsy czy wyciskanie na klatkę czy na barki Wielokrotne połączenie iron pump z High Kick daje super osiągi jeszcze dosypuje 10 gr Cytruliny i do 5 gr Beta alaniny i wtedy jest kosmos haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
No i oczywiście idzie 1 gram jabczanu magnezu przed taka konkurencja bez tego ciężko o dobre wyniki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Viki
U mnie po iron pump za duża pompa i przeszkadza w bieganiu, bo nogi puchną. Za to high kick świetnie się sprawdzą, lubię. Fajnie działa też Iron wings.


Tu sie zgodzę iron Pump nie nadaje sie do biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Konkurs ramion i nóg-drugi moduł w miesiacu sierpniu juz zakończony.

Pierwsze miejsce zająl Rutkow .
Drugie miejsce Goldberg.

Nagrodzeni otrzymują suplementy od naszego sponsora IRON HORSE za kwotę 200 zł na osobę

Trzecią nagrodę przyznajemy za aktywność i na zachętę Jurkowi.

Może przyłączy się do kolejnej rywalizacji ?

Wkrótce się przekonamy :)

Nagrodzeni wysyłają do mnie na priv swoje zamówienia oraz dane kontaktowe dla kuriera,koniecznie też telefon.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Dziękuję i zapraszam do kolejnych rywalizacji Rutkow skatujemy bicki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
A gdzie konkurs bo nie widze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ma być lada chwila tak pisało gdzieś tu hihi chyba u Ojana w dzienniku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1125 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8631
masti
Konkurs ramion i nóg-drugi moduł w miesiacu sierpniu juz zakończony.

Pierwsze miejsce zająl Rutkow .
Drugie miejsce Goldberg.

Nagrodzeni otrzymują suplementy od naszego sponsora IRON HORSE za kwotę 200 zł na osobę

Trzecią nagrodę przyznajemy za aktywność i na zachętę Jurkowi.

Może przyłączy się do kolejnej rywalizacji ?

Wkrótce się przekonamy :)

Nagrodzeni wysyłają do mnie na priv swoje zamówienia oraz dane kontaktowe dla kuriera,koniecznie też telefon.




Serio coś dostałem czy jaja sobie robicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium