SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
A ja żałuję, że nie spróbowałem mimo bólu. W Dublinie fizjoterapeuta powiedział, że mam kręgi lędźwiowe zblokowane. W Polsce inny stwierdził, że kręgosłup mam w bardzo dobrym stanie i to staw krzyżowo - biodrowy. Bałem się przysiadów a tu nie jest aż tak źle. W Polsce spróbowałem goblet squat i schodzenia na maksa na dół. Wczoraj spróbowałem już ze sztangą i jest o wiele lepiej niż było więc gdyby konkurs startował dziś - byłbym w nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
ja nie probuje bo konkuruje sam z soba. o ile dzis jestem lepszy niz miesiac temu jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Szajba-nikt nie ma do Ciebie pretensji-to tylko zabawa,motywacja do treningów a przy okazji troche supli.

Praca jest najważniejsza,bo bez tego w ogóle nie będzie można trenowć.




Uczestnicy sie starali ale było widać,że konkurs nikomu specjalnie się nie podobał i nie budził zainteresowania a co tu mówić o emocjach,jakie były przy poprzednich konkursach..

Bedzie trochę zmian-konkursy beda krótsze-max dwa miesiące,sedziować będą tylko modzi i doradcy.

W listopadzie i grudniu będziemy nagradzać aktywnych uczestników w tym dziale ,ciekawe tematy i dzienniki-bedzie to w formie rankingu-szczegóły wkrótce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Amidoman-jak zauważyłeś w konkursie były ćwiczenia sprawdzające nie obciążające mocno stawów i kregosłupa.
W końcu w grupie + 35 nie ma co szaleć z bardzo dużymi obciążeniami-chyba,że ktoś trenuje już dłużej-organizm jest juz wtedy przebudowany na ciężary.
Nie chciałem też odstraszyć potencjalnych uczestników ciężkimi przysiadami.


Nowy-każdy ze sobą rywalizuje ale warto się sprawdzić-w naprawdę którym miejscu jesteśmy w porównaniu do innych.

Do tego jest okazja być zasponsorowanym przez Hi tec.

Mozna powiedzieć i narzekać,że nagrody małe-ale -dla porównania-kulturyści na zawoodach czasem za pierwsze miejsca nawet tyle nie dostaja-w reklamówkach są często probki supli a nie konkrety.


Druga sprawa-taka zamknięta postawa-bardzo często charakteryzująca ćwiczacych-jest też przyczyna takich niskich nagród i braku sponsorów.
Dokladnie to kiedyś opisałem w temacie o typach charakteru ćwiczących siłowo.

Wielu zawodników taką postawe przejawia,wielu ćwiczących także.

Mam kolege też trenującego tyle lat co ja,dysponującego dobra formą siłową,sprawnościową i sylwetką-ale jak mnie widzi z kamerą ,aparatem od razu znika,latem chodzi w długich rękawach,by nie było widać jego wytrenowanych bicepsów,na plazy się nie rozbiera-bo "nie chce szpanować"

Czasem tylko wspomni,że z tego trenowania nic właściewie nie ma-nawet zdjęć i filmów...:)


W Generation Iron Arnold o tym zjawisku wśród siłaczy wspomina-dlatego też zrobił taką kariere-bo przełamał te zachowania.
Podobnie robi Burneika-oczywiście ortodoksi narzekaja,że psuje opinie o kulturystach itp....

Ale jaka opinie ?
Jak ludzie nie wiedzą ,że dany zawodnik w ogole istnieje...(przyklad-Piotrkowicz-na siłowniach niewielu o nim słyszało a poza siłowniami to prawie nikt)
A Burneikę nawet babcie kojarzą...:)

Trzecia sprawa-to są efekty wychowania bezstresowego-powoduje to obawę rywalizowania i poniesienia porażki-wg oceny samego uczestnika.

Wśród młodziezy jest to w zastraszającym stopniu eksponowane.
A w szzczegolności w sportach indywidualnych to widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
_Szajba_

Już raz się tłumaczyłem, ale mogę to powtórzyć. Jeśli mam olać kontrakt na kilka miesięcy i klienta dzięki któremu zyskam kilku nowych klientów, to wybaczcie, nie stać mnie na to i podejmując decyzję konkurs lub praca, zawsze wybiorę pracę. Tu niestety zgrało się to do kupy i musiałem tę decyzję podjąć.
Nie wiem jak bardzo byli w konkurs zaangażowani współuczestnicy, ale jeszcze raz powtórzę - przykro mi że tak wyszło i konkurs został zakończony.



Nie ma co przepraszać, wyszło jak wyszło, wiadomo że są rzeczy ważniejsze niż konkurs

Ciekawe co tam Masti wymyślisz po nowym roku. Przed wakacjami fajnie by było kolejną edycję kraty na lato zorganizować może w tym roku by dopisała taka frekwencja jak w pierwszej edycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Panowie brakuje jeszcze zamówień od Gwid i Kuba_n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
flex1976
Panowie brakuje jeszcze zamówień od Gwid i Kuba_n



o kurcze zapomniałem, już wybieram coś i zaraz ślę meila

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Flex sprawdź dokładnie meila bo wysłałem na drugi dzień.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Przesyłka dotarła. Dziękuje bardzo :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Do mnie też dotarło, dzięki wielkie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium