SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Dzięki i walczymy dalej, nie dla nagrody tylko dla zdrowia.Nagrody to mobilizujący miły dodatek od Iron Horse i moderatorów. Jeszcze raz dzięki!
3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Uwaga-zmiana-w nagrodzie za Pompki Chodzone.

Wycwiel zrezygnował z nagrody-oczywiście,że może,ale jak dla mnie jest to nie fair play .


Nagroda przechodzi na drugiego zawodnika w tej konkurencji-drązekm

Czekam na zamówienie na priv.

I oczywiście gratulacje !

Jak widać z tej sytuacji-warto brać udział w konkursach i stosować się do regulaminów-bywa,że nie wygrywając też można otrzymać nagrodę . :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Dlaczego nie fair play ?
Wykonanie ( przerwa - 10 kroków ) drazekm było najbliższe założeniom konkursu i to On powinien być zwycięzcą .Po za ostatnią przerwą i zaliczonych poinno być 11 poziomów do konkursu. Moje wykonanie było od początku nastawione na uzyskanie wyższego poziomu od mastiego z czym się nie kryłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Wycwiel-zostałeś nagrodzony-trzeba było od razu złożyć oświadczenie,że nie przyjmujesz nagrody z powyższych powodów itp.
A tak-czekam na twoje zamówienie dwa dni(i tym samym nagrodzeni czekają na nagrody).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Uwaga-zmiana-w nagrodzie za Pompki Chodzone.

Wycwiel zrezygnował z nagrody-oczywiście,że może,ale jak dla mnie jest to nie fair play .


Nagroda przechodzi na drugiego zawodnika w tej konkurencji-drązekm

Czekam na zamówienie na priv.

I oczywiście gratulacje !

Jak widać z tej sytuacji-warto brać udział w konkursach i stosować się do regulaminów-bywa,że nie wygrywając też można otrzymać nagrodę . :).





dzieki juz zasiadam do kompa i za chwile wysle
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zamówienie wysłałem, jeszcze raz dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Masti Ty chyba czytasz to co Tobie pasuje - pisałem no fakt bez tytułu "oświadczenie ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
wycwiel
Masti Ty chyba czytasz to co Tobie pasuje - pisałem no fakt bez tytułu "oświadczenie ".
Pisałeś ale nie tam gdzie trzeba . Na dodatek napisałeś w czerwcu a brzmiało to tak: "Nie kumam dlaczego akurat 13 pozim mi zaliczasz .?
Ale ok. 10 kroków w w równym tempie ( ) no to wchodze w to w czerwcu.
Choc wolał bym bardziej profesjonalne starcie .
W maju nie bedę wysyłał danych bo uwazam ze więcej zaliczyłem poziomów ."
Dyskutowałeś ze mną i z tej dyskusji nie wynikało, że rezygnujesz ostatecznie i definitywnie!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium