SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 476311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurier dotarł z przesyłką dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
drazekm - dzięki za info.
Teraz będę czekać na swoje zamówienie spokojniej!
Szczególnie brakuje mi przedtreningówek!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7524 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Listopad się zakończył-porana nagrody za konkurs Odyseja Siły


Tym razem nagrody otrzymują:


Langrafia
Bartek
Olotraper



Nagrodzeni otrzymują suplementy firmy Iron Horse za kwotę 200 zł dla każdego nagrodzonego.


Zamówienia przysyłamy do mnie na priv z dokładnymi danymi i do wysyłki,czyli imię nazwisko,adres,telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7524 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Gratki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
O kurczę, ale się cieszę bo właśnie bo właśnie miałem robić zakupy!
Dziękuję serdecznie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Nie wiem, czy zasłużyłem, ale cieszę się i dziękuję. Wcześniej w którymś poście pisałem, że ta formuła konkursu jest dla mnie odpowiednia, motywuje mnie do pracy, bo w tradycyjnym konkursie nie miałbym żadnych szans i jest to też świetna zabawa. Wierzcie, że tak, jak pozostali staram się solidnie ćwiczyć, choć nie mam takich świetnych wyników, jak pozostali. Będę chciał do końca grudnia poprawić ogólny wynik, taki mój dwubój, chciałbym zrobić 130 kg. Cieszę, się, że Langrafia otrzymała nagrodę, bo dla mnie jest niesamowita. Zrobiła imponujący progres. Gratulacje też dla Bartka. Jeszcze raz dziękuję. Teraz problem, co wybrać? Jakieś sugestie?
3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7524 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385558
Bialko zawsze sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Białka mam jeszcze dużo i kreatynę Anabolic Dream.

Zastanawiam się nad:
Iron Flex 450 g - na stawy, już używałem i odpowiadał mi, a moje chrupiące stawy kończyn i zużyty kręgosłup potrzebują

Iron TADD 360 90 kaps. tytułem eksperymentu, bo jestem ciekaw, jak działa, może pomoże na moje szybko pojawiające się i długo utrzymujące spastyczne zmęczenie treningowe dzięki własnościom regeneracyjnym dla dojrzałych gości? Ze skórą na czole też mam problemy, co chwilę wypryski.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium