SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przesyłka dotarła jak rozpakuje to wyśle foto, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
drazekm
Przesyłka dotarła jak rozpakuje to wyśle foto, dzięki
Dzięki. Cenna informacja (którą w innych miesiącach dzielił się z nami rutkow)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko że niestety dostałem zupełnie coś innego niż zamawiałem i czego nie lubię



Tak się zastanawiam jaki jest sens zamawiania skoro przychodzi co innego może po prostu Masti lub sponsor sam będzie wysyłał co akurat jest
Jak już kiedyś pisałem skoro podaje telefon wystarczy zadzwonić i spytać co może być w zamian lub Masti może spytać na forum
I co mam teraz z tym zrobić ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-01-27 09:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Do mnie też dotarła i to to co było zamawiane
Jak to trzeba nie raz użyć brutalnej siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
masti jest tylko przekaźnikiem Waszych zamówień. Nasz dział jest jedynym na forum który ma sponsora i tym sponsorem jest Iron Horse (bądź może jest tak dzięki bliskiej znajomości tego przedsiębiorcy z mastim).
drazekm - a te produkty w działaniu nie są podobne do zamówionych? Jeśli Ci się nie przydadzą to może wykorzystają je Twoi przyjaciele?

wycwiel - brutalnej siły to należy użyć po złapaniu pchły


Zmieniony przez - ojan w dniu 2022-01-27 10:33:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek czytaj z uwagą nie biorę udziału w konkursach po to aby okazywać wdzięczność sponsorowi i jeżeli zdobylem się na wysiłek robiąc łącznie przeszło 400 pompek to sponsor lub jego pracownik powinien to uszanować i wykazać trochę dobrej woli aby spytać co może być w zamian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Ojan pchły ?
Samochód kuriera to kilka ton !

Podziękowania dla sponsora firmie Iron Horse za wsparcie jakie okazuje nam w tych nie łatwych konkursach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
drazekm
Tylko że niestety dostałem zupełnie coś innego niż zamawiałem i czego nie lubię



Tak się zastanawiam jaki jest sens zamawiania skoro przychodzi co innego może po prostu Masti lub sponsor sam będzie wysyłał co akurat jest
Jak już kiedyś pisałem skoro podaje telefon wystarczy zadzwonić i spytać co może być w zamian lub Masti może spytać na forum
I co mam teraz z tym zrobić ?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-01-27 09:51:31


Jak brałam udział w konkursie KNL to ani raz nie dostałam tego co chciałam. A. Racji specyfiki sportu nie każdy suplement się przyda. Nawet jak napisałam co ewentualnie może być w zamian to i tak dostawałam inne rzeczy nawet miałam wrażenie że to specjalnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Właśnie dotarło, umnie się zgadza z zamówieniem - Dziękuję

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Komus trzeba testa podniesc

Co do nagród nie patrzcie na sfd , bo dostępność na sfd a oficjalnym sklepie iron horse jest inna a stamtąd paki leca , ja jak zawsze zamawialem to patrzylem co jest w oficjalnym sklepie iron horse dostepne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium