SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 472518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti napisał:
"Nagrody już dla Was otrzymałem-wysyłka będzie po ogłoszeniu wyników i osób nagrodzonych-.
Myśłę ,że najpóźniej do piątku uda się to przeprowadzić i zdążycie potwierdzić samo nagrodzenie czyli potrzebuję dane do wysyłki i nr telefonu-wtedy wysyłam nagrody."
Jakby były bony to po co Mastiemu adres do wysyłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Opacznie Cię zrozumiałem
Myślałem o następnych konkursach.
Na razie jest tak jak pisałeś a suplementy są tego rodzaju, że każdy nagrodzony wykorzysta je dla podwyższenia efektów swoich treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O przyszłe też mi chodziło, tyle że to była bardziej sugestia/zapytanie niż stwierdzenie. Co do obecnych zadań to właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Choć wolałbym sam wybierać gdyż jak planuje sezon masowy czy redukcję to już na początku zaopatruję się we wszystkie suple wg planu suplementacyjnego ale patrząc na daty przydatności to na pewno się nie zmarnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Teraz jest ten miesiąc przejściowy-naagrody ja wysyłem-z tego co otrzymałem.


Myślę ,że nagrodzeni będą zadowoleni.

Czyli przechodzimy do części oficjalnej:


Konkurs przysiadów Zerchera- wygrywa w obu kategoriach Ruski Czołg (jak widać bieganie nie zaszkodziło sile :) )


Czyli dwie nagrody po 100 zł w suplach firmy IHS -przyjdzie to w jednej paczce.


Konkurs trenera ciężarowców wygrywa Jezoo

Suple IHS za kwotę 100 zł


Konkurs-Włączamy Tylny Napęd- wygrywa Tibes.

Nagroda za kwotę 100 zł w suplach firmy IHS


Została jeszcze jedna nagroda za kwotę 100 zł.

Pomyśłimy z Ojanem ,kogo nagrodzić ale jak macie jakieś propozycje-śmiało pisać- podajecie nick i jednym zdaniem-za co .

Ale czasu mało-bo chcę dziś już te paczki wysłać a poczta u mnie czynnna do 12:00




Od już nagrodzonych czekam w trybie błyskawicznym na adresy + tel do wysyłki-na priv oczywiście.

Skontaktuję się też z Wami co ewentalnie z tego co mam do dyspozycji-każdemu wysłać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Już z Ojanem wybraliśmy do kogo trafi piąta nagroda (jak piąty element :) )


Za całokształt działań i treningów nagrodę w suplach Iron Horse Series otrzymuje Adam 77


Czekam na priv na adres i tel do wysyłki-to w poniedziałek paczka pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Masti, panie Janku bardzo dziękuję za nagrodę

Zaraz wyślę namiary.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wszystkie nagrody wysłane-dziś poszły ostatnie dwie paczki-ok środy,czwartku powinny dotrzeć do nagrodzonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paczka dotarła Dziękuję.




4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jest żyła na bicepsie-jest dobrze ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jest żyła na bicepsie-jest dobrze ! :)
3 lata na nią pracowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium