SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7528 Napisanych postów 49536 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385581
Flex mega dobry na stawy
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 886 Napisanych postów 1068 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12536
Dzięki. Pierwszy raz będę go próbował ale składowo solidnie wygląda dlatego go wziąłem że by trochę zregenerować stawy i więzadła po tych ciężkich treningach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4606 Napisanych postów 7273 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39714
A mnie też był Dziękuję ślicznie sponsorowi i Mastiemu, kurier się mega pospieszył AAKG fajny skład bo jest arginina i cytrulina także przed zawodami piękne wsparcie dostałem na regenerację wlatuje 20 tabsow dziennie 10 rano i 10 wieczorem

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 886 Napisanych postów 1068 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12536
Mistrz Europy z rekordem Europy :)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 886 Napisanych postów 1068 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12536
Zwycięzcy

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 886 Napisanych postów 1068 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12536
Chciałem tutaj podziękować Mastiemu oraz sponsorowi suplementów Iron Hours za to że w dziale "proowanie sportowców" w ostatnim czasie regularnie dostawałem nagrody co na pewno przełożyło się na uzyskany wynik. Liczę na dalszą owocną współpracę :) Jeszcze raz wielkie dzięki :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

forma lato