SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do mnie również nagroda dotarła. Dzięki wielkie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
ja też odebrałem przesyłkę, dzięki! w słabym punkcie odbioru GLS umieścił i nie miałem jak dobrać się do HITEC WHEY C-6, ale już wszystko gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
To mnie bardzo cieszy-jedno chciałbym zaznaczyć-i dlatego piszę wiadomości o nagrodach krok po kroku jak je dostaję -sponsor działa błyskawicznie-praktycznie w dwa dni nagrody trafiają do Was..
Wszelkie opóźnienia są niestety u nas-długo czekamy na Wasze zamówienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Pora na nagrody firmy Hi tec za sierpień 2016.

Konkurs : Kto ma na SFD największą moc w nogach?


Nagrodzeni -suple na kwotę 100 zł firmy Hi tec dla każdego:


1 miejsce jezoo - 79cm
2 miejsce remcyk - 71cm
3 miejsce maceek - 63cm





Nagrody za aktywność i oryginalne wypowiedzi

dla Gwida - także suple Hi tec za kwotę 100 zł




Nagroda za aktywności i działania w realu -udział w zawodach.

Nieraz



Nagroda specjalna dla Giuaurnemo- bo widzę,że nie masz za bardzo w czym zdjęć robić-otrzymujesz koszulkę tank top SFD i oczywiście czekamy za zdjęcia w niej :)


Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych- i teraz konkretnie trzeba się zorganizować złożyć zamówienie i przesłać dane.

Macie na to 48 godzin od czasu ukazania się tego postu.










Realizacja zamówień jak zwykle-
osoby nagrodzone wybierają produkty w sklepie http://www.hitec.pl/ o wartości wygranej kwoty i wysyłają na mój priv
Dla szybszej realizacji proszę o podawanie konkretnego suplementu i ceny.
Pamiętajcie również o danych kontaktowych wraz z nr telefonu który potrzebny jest dla kuriera.
zamawiamy jedynie produkty w cenie detaliczne (zestawy promocyjne nie są uwzględniane)

Zamawiajcie też natychmiast po tym info ,bo później są opóźnienia w dostawie nagród przez brak danych do wysyłki

UWAGA !!!

Po 48 godzinach,gdy nagrodzony nie przyśle swoich danych do wysyłki i nie dokona wyboru suplementów-nagroda traci ważność dla niego i przechodzi na kolejnego uczestnika konkursu lub osobę wskazaną przez moderatorów
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w celach porządkowych chciałem zaznaczyć, w konkursie na wyskok miały być tylko nagrodzone pierwsze dwa miejsca chyba, że Administracja postanowiła nagrodzie trzy miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Tak dokładnie jest-trafiliście na promocyjną nagrodę,by zachęcić do udziału w kolejnym konkursie więcej forumowiczów.

Widzę ,że 48 godzin dobrze działa-stan zgłoszeń na ta chwilę:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Zamówienia właśnie przed chwilą wysłałem,pewnie niedługo znów spotkacie KURIERA :)

Na razie byczy się nad morzem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Nagrody już w realizacji-pewnie jutro ruszą na trasę .

Bądźcie gotowi.

Koszulka do Giaurnemo juz w drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

Koszulka do Giaurnemo juz w drodze.


I to jest informacja dnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium