SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Super!
A reszta nagrodzonych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do mnie też już przyszła paczka Dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszę chyba jako ostatni ale i u mnie już jest paczka Wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Przeboje z Tobą to były :)

Ale doszło -to cieszy.

Kolejna transza nagród na początku listopada-napiszę wg kolejności,kto dostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Przeboje z Tobą to były :)

Ale doszło -to cieszy.

Kolejna transza nagród na początku listopada-napiszę wg kolejności,kto dostanie.



To fakt, były boje ciężkie, ale kurier dał radę Jeszcze raz wielkie dzięki za paczuszkę, przyda się zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Nagrody za pażdziernik z konkursu :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc


1. Iti suple Hitec na kwotę 100 zł


Nagrody zaległe za konkurs z września-wg kolejności



Tibes 200 zł w suplach za Shoulder to Overhead Body Weight Rep Max i Overhead squat and sots press

Jezoo suple na kwotę 100 zł za  Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała



Specjalną nagrodę mamy także dla Jawora-zaimponował mnie i Ojanowi w udziale w tych zawodach wielokrotnego wyciskania.
Choćktóre miejsce zajął jeszcze nie udało się dowiedzieć :)

Jawor 100 zł w suplach firmy Hitec


Ruszamy z zamówieniami,bo czas goni-zegar zaczął tykać :)


Realizacja zamówień jak zwykle-
osoby nagrodzone wybierają produkty w sklepie http://www.hitec.pl/ o wartości wygranej kwoty i wysyłają na mój priv
Dla szybszej realizacji proszę o podawanie konkretnego suplementu i ceny.
Pamiętajcie również o danych kontaktowych wraz z nr telefonu który potrzebny jest dla kuriera.
zamawiamy jedynie produkty w cenie detaliczne (zestawy promocyjne nie są uwzględniane)

Zamawiajcie też natychmiast po tym info ,bo później są opóźnienia w dostawie nagród przez brak danych do wysyłki

UWAGA !!!

Po 48 godzinach,gdy nagrodzony nie przyśle swoich danych do wysyłki i nie dokona wyboru suplementów-nagroda traci ważność dla niego i przechodzi na kolejnego uczestnika konkursu lub osobę wskazaną przez moderatorów
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Panowie-sprężyć się-na razie mam tylko dwa zamowienia-reszta śpi.

Oby nie przespała tych 48 godzin-jutro sie termin kończy i nagrody przepadną bezpowrotnie-przejdą na kolejnych nagrodzonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już się sprężam. Przyznam, że przyspałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
wysłałem wczoraj wieczorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium