SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 476486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Zamówienia wysłane,kurierzy juz sie szykuja do akcji.


A suple za listopad doszły? Bo nic nie piszecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 599 Napisanych postów 1132 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8676
masti
Zamówienia wysłane,kurierzy juz sie szykuja do akcji.


A suple za listopad doszły? Bo nic nie piszecie




Nie nic nie dotarło za listopad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Pewnie w poniedziaek wtorek będzie.

A jak nie to napiszcie,bede monitował,może czegoś zabrakło z supli,bo teraz cała produkcja jest rozchwytywana przez Dubaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Mi w aplikacji pokazuje że w drodze paczka jest więc jutro powinny dotrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Ach ten Dubaj, może mnie być chcieli do Dubaju wysłać na turniej w lipcu hihi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131255
goldberg1982
Mi w aplikacji pokazuje że w drodze paczka jest więc jutro powinny dotrzeć
No i aplikacja prawdę Ci powiedziała!
Ja już mam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39677
Dziękuję ślicznie organizatorowi i firmie Iron Horse za smakołyki u mnie magnez leci w dużych ilościach to zamówienie duże hihi treningi można zacząć ostre hihi

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 867 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12442
Do mnie też właśnie przyszedł kurier. Dziękuję organizatorowi oraz firmie Iron Horse. Przygotowania do mistrzostw Europy niedługo ruszą pełną parą, więc suple na pewno się przydadzą :)

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 599 Napisanych postów 1132 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8676
Jest i moja jutro otwarcie paczki .. dziękuję ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Goldberg-mogę pogadać,może coś z tego wyjdzie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

forma lato