SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 475079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
skontaktuj się z kurierem ,otwórz przesyłkę w jego obecności - jeżeli będą nieprawidłowości -będzie reklamacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
No ja to juz wczoraj otwarłem przy nim i było wszystko rozsypane , kurier stwierdził że odmowa przyjęcia , poprosił o sklejenie taśmą (tym razem juz bezbarwną która widac na fotce bo mam tu na sklepie ) i zabrał paczke z sobą , bez żadnego protokołu i niczego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
flex1976


A tak troszke jaśniej po proszę :) bo nie wiem czy czekać czy zamawiać na własny koszt ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
HemaTestosteron
Witam własnie był u mnie w pracy gosc doręczajacy paczki i niestety odmówiłem przyjęcia bo po badaniu organoleptycznym :) wyczułem ze jest cos wysypane w środku co jeszcze opakowanie było sklejone zwykła taśmą pakową brązowa i tyle było z mojej nagrody :(









to która wersja jest prawdziwa ,bo chyba się pogubiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
Wersja prawdziwa jest taka że przyniósł,paczke w której wyczułem proszęk na dnie i zobaczyłem brazowa taśme na znak otwarcia (lub roztargania ) odmówiłem przyjęcia , ale paczke otworzyliśmy żeby sie upewnić i skleiłem na wyreźne polecenie kuriera, ale jak tak bardzo nie masz zaufania do mnie to możemy przyjąć że na środku sklep w godzinach pracy otwarłem paczke przy kurierze wysypałem sobie zawartosc , wsypałem z powrotem cukru pudru . Ja tylko chce wiedziec czy mam czekać na aminokwasy czy mam kupować , bo narazie ratuje sie jakimis blistrami kupowanymi na sztuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
spokojnie kolego ,moje zaufanie tutaj nie ma nic do rzeczy
to nie ja jestem sponsorem tego działu
powinieneś wiedzieć jakie są zasady odbieranie przesyłek od kuriera(masz sklep to tym bardziej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
W listopadzie ja się musze zajać także nagrodami.
Flex z powodu nawału obowiązków trenerskich juz niestety zrezygnował z moderatora tego działu.



Nagrody za pażdziernik otrzymują


Uczestnicy konkursu Nec Drazekm contra Plures

Iti 100 zł w suplach Hitec

aro Wrocław 100 zł w suplach Hitec

ojan 100 zł w suplach Hitec

drazekm 150 zł w suplach Hitec


Pozostali uczestnicy :misp i Wycwiel otrzymaja nagrody za listopad,jako zaliczający wymyk,odmyk także po 100 zł dla każdego


Zaległe nagrody za wrzesień w konkursie wymyk,odmyk

Kerad37 -kerad otrzyma w tym miesiącu zaległą nagrodę
Ojan - tu jeszcze trochę poczekaj-za konkurs masz przyznaną a na ta druga juz brak srodków.

Nagrodzeni z konkursu wyciskania:

Słabo ten konkurs cos idzie.....

Nagrody motywujące:

Gawlak -zdobył tytuł mistrza Polski w kat juniorów do 23 lat 100 zł w suplach Hitec

Fanslaska za dalszą kontunuacje mimo złamania stopy 100 zł w suplach Hitec





W trakcie przyznawania nagród-czekam jeszcze dziś na filmy -wieczorem wstawię po 20 nagrodzonych z tych danych które będę miał.




Realizacja zamówień jak zwykle-
osoby nagrodzone wybierają produkty w sklepie http://www.hitec.pl/ o wartości wygranej kwoty i wysyłają na mój priv
Dla szybszej realizacji proszę o podawanie konkretnego suplementu i ceny.
Pamiętajcie również o danych kontaktowych wraz z nr telefonu który potrzebny jest dla kuriera.
zamawiamy jedynie produkty w cenie detaliczne (zestawy promocyjne nie są uwzględniane)

Zamawiajcie też natychmiast po tym info ,bo później są opóźnienia w dostawie nagród przez brak danych do wysyłki.







Zmieniony przez - masti w dniu 2015-11-03 22:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzięki dla sponsora,Mastiego i kolegów zamówienie poszło na priw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Ostatnie nagrody dla

Gawlak

,Fanslaska

Kerad
(za wymyk z września)

Wyślicie jak najszybciej swoje dane potrzebne do przesyłki

Mail jest gotowy -tylko na was czeka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium