SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Jeszcze dziś wyślę do flexa zamówienie, bo drazkam kortyzol zje

"Dla zmotywowania" jak napisałeś Masti - to jest odpowiedne przeznaczenie tej nagrody, za którą już z góry dziekuję
Będę się bardziej motywował

Co z tego że się zdecydowałeś jak pewnie od poniedziałku minie kolejny tydzień zanim kurier zawita
Obiecałem żonie bluzę dwa tygodnie temu,ciekawe jak by ktoś z Twojej rodziny musiał czekać za prezentem tyle czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
to wysyłaj
Jacek co z Tobą???odpisałem Ci na poprzedniego @ ,więc zdeklaruj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
panowie jutro oczekujcie kuriera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
flex1976
panowie jutro oczekujcie kuriera

Uff :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Cieżko było....

Myśle,że juz takich problemów nie bedzie-warto na początku miesiąca zagladać w swoje tematy, i w ten do nagród-bo nigdy nie wiadomo kogo docenimy :)

Potem niepotrzebne oczekiwania i nerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Przesyłka doszła, ale nie było w środku tego szejkera co mi Flex zaproponowałeś żeby dobić do tej 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wouej
Przesyłka doszła, ale nie było w środku tego szejkera co mi Flex zaproponowałeś żeby dobić do tej 100

Może zapomniał dodać, że shaker jest dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
widocznie zapomnieli spakować
ja ze swojej strony wysłałem pełne zamówienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
fanslaska
Wouej
Przesyłka doszła, ale nie było w środku tego szejkera co mi Flex zaproponowałeś żeby dobić do tej 100

Może zapomniał dodać, że shaker jest dla niego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
W tym miesiącu nagradzamy :


konkurs"Sportowa sylwetka na lato"



nagrody otrzymują:
Bury07
Wouej
Muzzy17


przyznaliśmy również nagrody dla naszej "forumowej pary"
Ania B. i RedAlert za wzorowe prowadzenie dziennika treningowego ,oraz sukcesy sportowe na scenie kulturystycznej




dla każdego po 100zł do wykorzystania w suplach naszego sponsora Hi-Tec



Gratulujemy.




*
Realizacja zamówień jak zwykle-
osoby nagrodzone wybierają produkty w sklepie http://www.hitec.pl/ o wartości wygranej kwoty i wysyłają na mojego maila [email protected]
Dla szybszej realizacji proszę o podawanie konkretnego suplementu i ceny.
Pamiętajcie również o danych kontaktowych wraz z nr telefonu który potrzebny jest dla kuriera.
zamawiamy jedynie produkty w cenie detaliczne (zestawy promocyjne nie są uwzględniane)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium