SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabór Pasibrzuchy v6

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
MrBlue
Diablo będziesz łykał ? :>

wielce prawdopodobne,ale nie na 100%

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Ciekawe jak te PB przebiegną :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak się każdy trochę przyłoży to pewnie dobrze

dzisiaj dam Wam już wzór postu startowego wraz ze szczegółami,kto startuje na początku marca ma w sumie jeszcze tydzień

....nie chce prorokować ale prawdopodobnie 1-2 panów się wykruszy [co sie powtarza rok w rok] i zawsze Ci z najmniejszą ilością postów,więc na przyszłość już jest wyciągnięta lekcja
będzie wymagana minimalna ilość postów ,tak dla świętego spokoju


a przykład postu jaki macie wrzucić więc nie tylko jest przykładem samym w sobie ale też swego rodzaju filtrem,kto nie rzuca słów na wiatr

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-23 11:38:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No ja tam postów mam mało, ale wycofać się nie zamierzam. Chyba, że jakieś wypadki losowe nie zależne ode mnie. Motywacje mam i do czerwca mam na wadze mieć 75kg, ewentualnie więcej ale bez niepotrzebnego bebecha :)

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
siema!
solaros - Twój post powyżej jest trochę proroczy;) ale nie dlatego, że rzucam słowa na wiatr. ale do rzeczy...

nie było mnie tutaj kilka dni, bo przygotowywałem się do rozmów kwalifikacyjnych na wyższe stanowiska u mnie w pracy. w piątek dostałem info, że awansowałem;]
niestety/stety w związku z tym szykują mi się podróże służbowe na 2 tygodnie co miesiąc, aż do lipca. dlatego też nie dam rady pilnować diety tak, jakbym chciał. zdrowe jedzenie na zachodzie ma niestety o wiele wyższą cenę, a do tego bardzo ciężko znaleźć takie produkty jak u nas. już kilka razy tam byłem w poprzednim roku i było ciężko sensownie się odżywiać, nie mówiąc o dobrej diecie redukcyjnej.
dlatego niestety muszę zrezygnować z udziału w Pasubrzuchach, ponieważ wiem, że będzie mi mega ciężko tam dobrze jeść i ćwiczyć tak, jakbym chciał (jeśli 1 uda mi się skoczyć na siłownię to będę zadowolony).
a jeśli brać udział to tylko na maxa. sorry za zamieszanie ale szczerze mówiąc nie sądziłem, że dostanę awans;)

powodzenia pozostałym uczestnikom, na pewno będę odwiedzał blogi!

Zmieniony przez - adjap w dniu 2014-02-23 14:19:56

monocykl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gratki

wiadomo, że życie prywatne [rodzina,praca] jest ważniejsze niż siłownia czy jakiś gupi test

dlatego dzięki za te kilka zdań wyjaśnień

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-23 14:23:20

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Takie pytanie odbiegające od tematu,ale czy opłaca się wejść na pare dni do tygodnia na vcld żeby woda zeszła a potem juz normalnie jechać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co Ci da te parę dni skoro wejdziesz na wyższe kcal i woda wróci?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Tak tylko pytam :D czy warto by było zobaczyć ile tej wody siedzi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Czekam na wzór postu, bo porobilbym juz te zdjecia itd, zeby miec z bani.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w IF

Następny temat

Redukcja bez kardio!

WHEY premium