SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabór Pasibrzuchy v6

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Jak będe kontynuowal redu to też się pisze :)

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
został miesiąc z hakiem do marca i jak na razie nikt na 100% nie zadeklarował uczestnictwa

więc raczej na pomyśle się skończy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
plan ułożony na 12 tygodni, więc na 'moment' sie łapie

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 916
ja chętnie bym wziął udział :)

Hype rośnie jak wariaty na SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ja wezne udzial pewnie tylko ze zaczne w kwietniu albo pozniej ale to nie ma znaczenia prawda :)?
Dla mnie bedzie sie liczyla zabawa i dodatkowa mobilizacja tylko !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
myślę że termin cały marzec do połowy kwietnia [START]
a [KONIEC] cały czerwiec-połowa lipca

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Nie wiem jak będzie szła moja redukcja, ale planowałbym ją skończyć jakoś koło kwietnia. Szkoda, zawsze motywacja byłaby. Może za rok. ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Od polowy kwietnia czy chociazby start w kwietniu bylo by dla mnie super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
czyli od 1 marca start i zapisy trwają do połowy kwietnia a skończyć można już np. w kwietniu i wrzucić podsumowanie czy jak?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie zapisy
tj.przed marcem odświeżę temat z zapytaniem kto deklaruje chęc udziału na 99,9%
jesli będzie 5+osób to zrobię zbiorczy temat który będzie otwarty od początku marca do [mniej więcej] połowy kwietnia
tak aby każdy miał te widełki i mógł dopasować pod siebie

i jesli ktos zadeklaruje chęć udziału to po prostu dalej prowadzi sobie swojego bloga tam gdzie ma a tylko smiga fotki na potrzeby tego 'projektu'
wtedy śmiga te fotki kiedy zaczyna redukcję [01.03-~15.04]

jak ktos zacznie w kwietni to jest bezsensem kończyć w kwietniu,ale nie zabronię nikomu.

Tak więc jak już każdy da te fotki to zamknę temat [po 15.04].
otworzę na koniec - tj. 01.06-~15.07.

Nic sie nie zmienia,każdy ma bloga tak jak ma i tam gdzie ma - tylko dochodzi jeden temat z informacjami o uczestnikach,fotkami i wymiarami.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w IF

Następny temat

Redukcja bez kardio!

WHEY premium