SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabór Pasibrzuchy v6

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no co Ty


Wiadomo że nie każdy planuje robić redukcje dokładnie od 1 marca czy 15-ego.
Więc stąd pomysł z 'widełkami' ~miesiąc.
Tak samo koniec ~miesiąc,bo nie każdy skończy na początku czerwca czy lipca.

Ale raczej jedno jest pewne że w okresie wiosna-lato większość będzie planować redukcję.

Więc na dzień dzisiejszy opcja jest taka że temat startuje na początku marca [1-10.03].
Do końca marca można dołączyć [czy nawet do polowy kwietnia].
Koniec podobnie - cały czerwiec.

I dopiero jak każdy zrobi podsumowanie, wtedy zrobi sie ankietę [prawdopodobnie wśród uczestników tylko + modzi działu!] kto wygrał.

Oczywiście jeśli ktoś zacznie redukcję w lutym czy styczniu - też będzie mógł do nas dołączyć,z tym że foty mogą być najszybciej z 1marca [nie ma opcji że ktoś juz teraz zaczyna redukcję,czy ciągnie od stycznie na przykład ale deklaruje że robi dopiero od marca-kwietnia 2014.
NIE.
Wymagana będzie fota z datą + dopiskiem [wybranym przez uczestników].
Najszybciej 1 marzec.

Potem jest cały marzec na dołączenie reszty/czy do połowy kwietnie [niech będzie te 6 tygodni].

Koniec cały czerwiec do połowy lipca [niech będzie te 6 tygodni].

Maksymalnie można jechać od marca do lipca czyli jakieś ~20tygodni.
Minimalnie - jeśli ktoś potrzebuje 6-czy 10tygodni tylko,od końca marca do -> kończy kiedy chce [maj,czerwiec czy początek lipca].

Będzie jeden temat zbiorczy tylko na fotki PRZED+PO.


Każdy będzie prowadził bloga tutaj [prowadzić jak chce,ale ma prowadzić bloga,nie 1 wpis na dzień dobry i drugi na do widzenia].


A jeśli się nikt nie zgłosi to nic,to tylko pomysł.Ja wychodzę z założenia że nic nie mobilizuje jak rywalizacja.
Do tego można zrobić coś wspólnie.
PB są od 4 czy 5 lat i zawsze było ~10chętnych.

Jeśli będzie 5 to też spoko.
Ja + ktoś jeszcze NIE - nie o to chodzi [bo ja jestem na 100%].

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ja zaczne od stycznia gdyż ostatnia redu była bardzo dawno chce wyczuć diete trening organizm i na 100% bez spalacza na psaibrzuchy to wtedy już tak. choć może damy rade się namówić na luty? czy marzec 100%

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
bossM
a nie dało by radę wcześniej ? od stycznia ?

odpowiedź macie wyżej

Możecie od kiedy chcecie do kiecy chcecie.
Ale foty musza byc yebniete [dla potrzeb akcji] najszybciej 1marca!

FOTY!

'Papier to papier',na fotach widac jak idzie.

Jeśli chodzi o wstęp i koniec to każdy dostanie wzór,tylko trzeba bedzie uzupełnić [tj. dac swoje foty,wymiary + małe streszczenie diety i treningu].

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
pomoc w doborze treningu będzie diet można by także taki temacik zrobić.

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
od diety czy zwłaszcza treningu są inne działy

Myślę że o 'łapance' nie będzie mowy,że trafią sie osoby przynajmniej z minimalna wiedzą dot. diety czy treningu.
Właśnie dlatego tez nie bedzie jak zawsze jednego tematu dla wszystkich - gdzie czasami było poprawianie diet na 5 stron.
Tylko każdy będzie miał bloga [tutajk czy w innych działach,jeśli ma] a ten wspólny temat będzie tylko na to co tygryski lubią najbardziej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
diete to ja np mam ale nadal waham sie czy silowy solo z aero czy np polaczyc silowy zobiegowka jedna i aero:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
A osoby, które są na redukcji ciągle też się łapią? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
masz odpowiedz wyżej, również byłbym chętny ( zobacze jakie efekty beda do marca ) a redukcje juz zacząłem :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Racja, widzę. Sam chętnie bym się na to pisał, ale prawda jest taka, że trochę mi się w życiu niedługo zmienia i po prostu nie wiem, czy będę miał możliwość wejść w temat.

Ale śledzę rozwój wydarzeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Wiadomo ,że jak ktoś robi redukcje (teraz) i potem foty zrobi w Marcu (pierwsze) to efekt nie będzie taki widoczny jak np ktoś zacznie redukcje w Marcu ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w IF

Następny temat

Redukcja bez kardio!

WHEY premium