SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442




to zdjecie bym zamienil

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14686 Napisanych postów 53219 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400860
Dam rade Wlasnie WODYN dlaczego ty mi nie mowisz ze tworzy sie nowa inicjatywa (czyt. nowe forum) i ty mi o tym nie mowisz? Bedziesz siedzial i tam i tu czy z tad odchodzisz czy jak? Mozesz dac odp na prv

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na to





tu i tam, ale odpisywania bedzie mniej

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-04-13 21:41:33

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14686 Napisanych postów 53219 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400860
nie lepiej na to co dalem?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
mnie pytasz?

przeciez wyrazilem swoje zdanie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam mam wolna chwile to cos skrobnejeszcze jade na piatkach to juz 11sty tydzien za dwa tygodnie dojde do maxa spokojnie na piatkach sila idzie.
GEORGU mi sie wydaje ze malo jesz jestes za chudy.Widac zarys miesni,ale chudo (jedz wszystko ale z glowa jestes mlody i mozesz szamac duzo wegli a zwlaszcza przy twojej genetyce musisz zryc jak swinia.POZD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14686 Napisanych postów 53219 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400860
Waldeczek to nie moja wina ze przez caly dzien zdarze zjesc tylko jeden posilek. Jak zaczynam jesc rano to koncze w nocy Nie dam rady juz wiecej bo musial bym nie spac A tak naprawde jem duzo i robie to z glowa. Nie jem byleczego. Kazdy posilek ma soj czas oraz daje mi przedewszystkim to co powinien (bialko na noc, wegle w dzien)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Georgu: na trojkach cialo moze dziwnie reagowac, ale musisz dotrwac do kob
aca cyklu.

Waldeczek:
2 tygodie do maxow? Z Twoja sila i zaawansowaniem? WOW! Znaczy stare 100% na 10 serii po 5 powt z przestankami?

mozesz podac ten aktualny mikrocykl, tzn cw i ciezary?

no i moze postepy wagi i obwodow?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ZMIENIAM TUTUL POSTA, JAKIES SPRZECIWY?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
georgu jeszce pare kilo bys musial miec potrzymaj jeszcze masowke i dalej jedz tak jak jesz;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

forma lato