SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Must Be The Gainer ... SPAM +18

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
VW a Skoda na tych samych częściach i ceny są podobne, a VW trochu przereklamowany jest. Co do Meroli w kombi to racja każdy jak karawan, taka stodoła na kołach

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a propos karawanów
przedsiębiorca pogrzebowy z mojej miejscowosci sprzedaje karawan (merca), mały przebieg, jak co to pisac hahaha, dam numer czy cos


znaczy - to jest na serio karawan, nie że śmieję

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-08 12:31:14

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Land Rover Freelander to jest maszyna . Fajnie się w niej siedzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Golf V to jest to

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
opel kadet i kvrwa tyle w temacie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
bmw to najlepsze fury jak dla mnie:)

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ta, bmw szczególnie w kombi

to też jedno z wiekszych nieporozumień, betki w kombiakach

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2011-05-08 12:36:47

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
true

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Tu macie bardzo ładną golfinkę

http://moto.allegro.pl/vw-golf-v-1-9-tdi-bezwypadkowy-i1602755730.html 

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Jegomość Stoker, tak jak kiedyś dostałeś 6:0 w kółko krzyżyk, tak i teraz dostaniesz w kalambury, tylko że bez oszukaństwa gramy tj pisania sobie haseł na gg
Korwa jaką glebę wczoraj zaliczyłem, masakra, biegnę maksymalnym sprintem po parkingu, i poślizgnąłem się, z pół metra przejechałem na ziemi, łokieć rozyebany, kostka prawie skręcona, cały bok obity jeszcze psy nas złapały wczoraj, za jazdę w 6 osób w 5 osobowym samochodzie
pograł bym w piłeczkę, pogoda genialna, ale mnie ta noga napjerdala, ale chyba i tak zaraz pójdę
dobry trening wczoraj zrobiłem Wy robicie tak że co jakiś czas zmieniacie chwyt na drążku? Bo ja przez chyba ostatnie 4-5 sesji treningowych robiłem najszerszym nachwytem, teraz robiłem podchwytem na szerokości barków, i lepiej to czułem niż ten nachwyt jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie na bica, bo korwa chyba już wszystkie możliwe testowałem i cały czas najlepiej mi wchodzi uginanie o kolano, a też bym chciał jakąś małą rewolucję w treningu na bica zrobić

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza ławka + obciążenie.

Następny temat

Waga na taką rzeźbe

WHEY premium