SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Must Be The Gainer ... SPAM +18

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem sie nie wpisywac bo uwazalem i uwazam dalej ze ********** nie jest dzialem dla mnie ze wzgledu na to ze nigdy jeszcze nie startowalem - moj dzial to ********* - ale skoro wpisuja sie tak powazne osoby w tym temacie i utytulowani zawodnicy tez - wiec pare slow odemnie.

******** czytam od 2007 roku, od 2009 jestem dopiero aktywnym uzytkownikiem. I tak sobie wchodzilem na dzialy odzywianie - przede wszystkim i wiadomo - ********** - podziwialem sylwetki slodkiewicza, piotrkowicza, i borysiuka - mojego idola odkad go zobaczylem na okladce pewnego czasopisma z kwietnia 2004 - byl tam jako zwyciezca zawodow Pierwszy krok czy debiutow - nie pamietam juz.Teraz Borys jest moim trenerem :OOOOOOO szok po prostu dla mnie, cos nierealnego - cwicze sobie, pozniej rozmawiam jak z kolega z kolesiem ktory jest moim idolem - fajnie co?

Znam osobiscie kolege o ksywie "animalfat" - wielokrotnie namawial mnie zebym wrzucil swoje foty na nasze forum - zawsze mu pisalem - co ty ja leszcz jestem nie bede sobie robil siary - no i nie wstawialem zadnych fot, jeszcze nie mialem przyjemnosci was wszystkich poznac, potoczylo sie to inaczej...

Odkad cwicze zawsze patrzylem na foty kulturystow w czasopismach branzowych, pozniej ogladalem ich na necie i wiadomo - porownywalem sie - zawsze sie konczylo to tak: o ja pierd**e jaki ze mnie blazen - trzeba cwiczyc wiecej. I tak robilem. Trzeba jesc wiecej (w sensie wiecej bialka) i tak robilem. Pozniej znowu patrze - i to samo. Trzeba cwiczyc lepiej, cos zmienic - tak robilem. I tak dalej i tak dalej... Rok temu ide sobie bez koszulki po miescie i zaczepia mnie taki znajomy okolo wiek 35 lat, powiedzmy ze z "polswiatka" i mowi - no mateusz dobry jestes, fajnie, ale to jeszcze nie jest to, ja znalem duzo lepszych od ciebie, w takim szczecinie jest ze 20 chlopakow lepszych od ciebiel. No i wracam do domu i sobie mysle - hmm trzeba dowalic bardziej zeby nie byc tym ostatnim leszczem... I tak dalej i tak dalej przykladow moge mnozyc setki podobnych.. Kiedys kolega mi mowi - no jestes dobry, ale w choszcznie (moim miescie)to tak gdzies jestes 6 w moim rankingu , znaczy teraz jestes pierwszy ale kiedys to byli duzo lepsi od ciebie... Hmmm no i wiadomo - znowu trzeba cwiczyc ostrzej. Kolega sie mylil - nie zna sie na kulturystyce, ale te slowa i tak mialy na mnie negatywny (smutek) wplyw ale i pozytywny - trzeba jeszcze ciezej cwiczyc, rzadziej chodzic na bale, alkohol juz nie raz w miesiacu tylko raz na 3 miesiace:) I tak dalej i tak dalej...

Pozniej przygotowania do debiutow - niestety problemy zdrowotne(juz ich nie ma - w sumie to nie byly powazne - byly blahe - ale sie przestraszylem) i finansowe nie pozwolily wystartowac. I tak sie pojawilem na forum - uzytkownik o nicku "czocher" mnie wrzucil i tak sie zaczelo.. Pozniej telefon od 'animalkata" - poznalismy sie, poznalem chlopakow z kadry juniorow, pozniej coraz wiecej ludzi i wiecej, coraz wiecej wiedzy... i pozniej sukces zyciowy nr 1 (cenniejszy niz wszystkie zawody regionalne ktore wygrywalem na klate czy na martwy ciag czy w strongman) - udzial w zgrupowaniu reprezentacji Polski. Do dzis ciezko mi uwierzyc ze tam bylem - ja mateusz z tej wsi/smutnego miasta choszczno gdzie nikt nigdy nie mial zadnego pojecia o kulturystyce - (wiedze czerpalem z czasopism, starych ksiazek z biblioteki o kulturystyce - pozniej z neta). Pozniej moja duma nr 1 - filmik o mnie na MD - stajnia. Szok. Pamietam jak pare miechow temu ogladalem pierwszy trening w stajni - byl tam radek slodkiewicz jako pierwszy. Do glowy mi nie przyszlo ze ja kiedykolwiek w zyciu bede w stajni jako glowny bohater - po prostu cos nierealnego. A tu prosze - jestem.


Na razie moje zycie jest coraz piekniejsze, jestem szczesliwym czlowiekiem, przygotowuje sie do zawodow - a wiec spelniam swoje najwieksze zyciowe marzenie od pazdziernika 2001 - odkad zaczalem cwiczyc. Co bedzie dalej - czas pokaze , na razie skupiam sie tylko na tym, nic innego mnie nie interesuje jak start i najlepsza forma jaka moge tylko osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo można z tego wywiadu się dowiedzieć . Warto obejrzeć wszystkie części . Ogólnie chłopak bardzo skromny a talent ma ogromny jak i potencjał .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Moje marzenie tyle podnieść

Najwięcej było 220 na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
No dobra fucha tak samo policja itp.
Jest czas. Ale wiele ludzi musi za******lac i to ostro ;P

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wiesz on nie podchodzi do tego z perspektywy ulicy czy jp itp. Dla niego celem w życiu jest tylko kulturystyka i za to go podziwiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
I stadion mamy zdemolowany

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
makaveli 300 to jest juz piekny wynik ale brakuje ci juz nie wiele mi narazie sie powiodlo dzwignac .... troszke mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak ale jak wiadomo czym wyżej tym trudniej . Ale będę cisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
dokladnie Makaveli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
no dobry typ jest, tylko gdzie sog dla mnie swieżak ? hehe makaveli pochwal sie i pokaz sie wkoncu...

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza ławka + obciążenie.

Następny temat

Waga na taką rzeźbe

WHEY premium