SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
też ubolewam że Robert sie nie udziela bo mowa o jego biznesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
a swoją drogą to fakt faktem pewnie leszczy który myslą ze zrobie hardcorowy cykl na ph i juz będą kozakami jest sporo ale biznes to biznes... i tak jak koledzy pisali wyżej, czy umrzesz od raka płuc z fajek czy od alkoholu czy wątroba Ci wysiądzie po koksie to już indywidualna sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
kult
Po co mam testowac cos na 4 tyg co mi nie da przyrostow, nie zlamie stagnacji jesli bym mial, wysuszy stawy i jeszcze trzeba sie po tym odblokowac? to nie odzywka zrozum, po odzywkach trzeba sie odblokowac?


Słyszałem że po kreatynie 0,5kg za 200zł trzeba hormonalny odblok zastosować - mix clomidu z tamoksifenem plus hormon lutenizujacy z moczu ciężarnych kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Kult, a jakie masz osiągnięcia siłowe, ja jeszcze kreatyny nie skosztowałem, a w tym tygodniu będę podchodził do Push Press 130 kg, 120 kg poszło z 8 razy. A z treningu na trening mam same przyrosty siły, a stoję z wagą od 3 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 gram za 200 zl to jak za darmo haha

ikis - sila mnie wogole nie interesuje, ale jak Ci zalezy to powiem jak kiedys wazylem z 80kg szczurek ( 8%) to robilem 200kg w martwym x 8-10 , klatka chyba z 130 x 6, siad nie pamietam ale chyba z 140-60 x 10. Teraz to olewam, silny nadal jestem ale nie katuje a klatke robie bawiac sie 50kg sztangielkami na skosie, albo 100kg na plaskiej pompka:) nie te lata:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
odblok po mono konieczny,inaczej - crea dick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
To jak ty chcesz rozbudowywać mięśnie, nie zwiększając obciążenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto powiedzial ze chce zbudowac miesnie? Ja juz swoje zbudowalem, mi starczy, mam idealna sylwetke jak dla mnie i mi pasi, korzystam z zycia, silownia jest na ktoryms tam miejscu po innych pasjach:) swoj cel osiagnalem juz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ikis - jeszcze jedno, taki dorian czy coleman uzywali ogromnych ciezarow ale tez mieli swoj limit ile podniesli jak kazdy czlowiek, co nie oznaczalo ze nie dokladajac na sztange przestali rosnac. Taka philsulina robi bicki 15kg sztangielkami i rosnie, wiec ciezar nie jest az tak wazny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Jak duzo wbijesz to i od samego nakladania talerzy na sztange urosniesz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium