SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
6tyg przy dwoch caps to dla mnie szalenstwo. Odblok zacznij krotkim estrem tescia + jakis oral anaboliczno androgenny np p-plex , pozniej po tym wejdz na dobre ziolka oprawiajace sprawnosc sex polacznoe z Pum-bolem dla przykladu.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
A mnie np rozwala to, że ktoś już bierze a nie wie jak się odblokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
jak można brać sie za PH nie mając pojęcia o tym co dalej i jak sie odblokować.... no rece opadają... pewnie nawet nie wie jakie mogą być skutki uboczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mozna produkowac ph a miesiace po tym zrobic tzw odblok? tez rece opadaja, ale jak zaczely sie pytania o odblok to i znalazl sie market i zrobil sie produkt, kasa leci, gowniarze kupuja mi sie podoba takie podejscie, glupich trzeba kosic ile sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Testowałeś, że tak piszesz ? Jeśli produkt spełnia swoje kryteria, będzie to najlepszy produkt w dziale odżywek, który kupisz legalnie w prawie każdym sklepie. Tak gówniarze kupuje, a zastanowiłeś się ile rocznie alkohol zabija ludzi ? Napisze Ci, 2,5 miliona ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 181 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No i biznes się kręci i o to chodzi.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Business as usual. Nie Ty to zrobi to ktoś inny. Proste i logiczne. Ale alkohol to i tak większa kosa i nawet dragi nie mają do niego podejścia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co mam testowac cos na 4 tyg co mi nie da przyrostow, nie zlamie stagnacji jesli bym mial, wysuszy stawy i jeszcze trzeba sie po tym odblokowac? to nie odzywka zrozum, po odzywkach trzeba sie odblokowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Po gainerze

Zmieniony przez - jonas93 w dniu 2012-07-30 19:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Wszyscy siue udzielaja tylko szkoda ze Robert nic nie pisze o swoich produktach-jedyne co widac to texty jego do ludzi w stylu -bierz bo nie ma lipy ...

"6tyg przy dwoch caps to dla mnie szalenstwo. Odblok zacznij krotkim estrem tescia "

a o takim czyms to nie slyszalem zeby ph konczyc saa...az tak mocne to nie sa ph zeby wchodzic pozniej na saa...uwazam ze po ph odorazu odblok apteczny clom/nolva i pozniej buzer testa dobry jakis i tyle...
Zawsze tak robilem i bylo si....chociaz przewaznie dawalem baze testa a ph dodatki ale zejscie pozniej bylo w zblizonym czasie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium