SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
a ja napisze tylko tylko ze swojej perspektywy, sam mieszkam w małej miejscowosci, i o dostępie do jakichkolwiek saa moge w tej chwili pomarzyć, dlatego taki muscle test jest dla mnie jak znalazł, tylko czekam na odblok co by cały zestaw kupić.
Pytanie do pana 666. W zeszłym roku przygotowywałeś się do pobicia rekordu Scota 715 funtów, ale nic dalej nie słyszałem, ani na Twoim forum ani na necie. Masz w planach poprawiac ten rekord?

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HE MAN - to pytaj ludzi, napewno znajdziesz... kto chce to znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zawsze Bentley ma swoja cene i ja bedzie mial.
Sa ludzie z gentyka , ktorzy mahna sobie 2x reka i im rosnie i nie przykladaja sie do trenigow bardzo bardzo. Gdyby to robili pewnie byli by o niebo wyzej, dwa tez brakuje im pewnie wiedzy. Nie twierdze ze kazdy tak ma ale sporo zawodnikow bedacych na swiecznikach.
Wiesz druga sprawa tego czego ucza i tego co sie robi czasem doswiadczenia w lacha na tzw badanich nijak ma sie czesto z praktyka. Sam czasem lubie temu fizycznie - praktycznie zaprzeczac i nie raz mi sie to udawalo.
Z apteki tez nie bedziesz mial 100% pewnosci ze kupjesz si rpodukt. Przyklad znana firma odzywkowa w PL - nawy nie wymienie bo mnie procesem sadowym poszczuja pewnie - waluje az huczy , i co ? sa w aptekach i maja wszystko gdzies. To samo jest z farmaceutykami. Mojego kolegi ojciec przekrecilby sie po insulinie , ktorej w insulinie prawnie nie bylo. I nic nie zrobisz koncenrnowi farmaceutycznemu bo za wysyoko stoja i maja wyj**ane z jakas babcia sie przekreci bo insy nie bylo.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
HE MAN teraz to mam tak wywyalony kortyzol w organizmie ze z przygotowan dupa zbita wyszla. Tak sie czasem ulklada zycie. Jak nie masz genow to masz spadki w hust duze. CO ja uswiadczam na sobie teraz. Do takiego rekordu jak zawsze mowie nie mozna sie nawet krzywo serac do kibla.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
O stary to Ci się tak wydaje, w mojej miejscowości nie ma siłowni, sam trenuje w domu, miałem kiedys dostęp, ale jak 1,5 roku temu wziąłem od gościa 200 tabsów naposimu, po którym za bardzo nic sie nie działo, to wiesz. Diabli wiedzą co ja wogule zjadłem. I to jest cały problem koksu dla kogoś kto nawet kontaktów nie ma. Tą metke i tak przerwałem juz nie pamiętam w którym tygodniu bo brak efektów wydał sie za bardzo podejrzany.
Pozdrawiam.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz do lekarza i daj w lape na recepte dostaniesz co chcesz, norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dlateo HE man moze zapodac sobie muscle testa dla przykladu. Byly i sa tez inne PH co dzialaj dobrze i sprawdzone sa takze

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Kult do kazdego strzalu powinna byc tabletka podana. Bez tego cykl marne efekty przynosci. Praktycznie sprawdzona rzecz.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
i jeszcze pytanie z całkiem innej beki, bo to że ph sa dostępne to wiem,
tylko jak jest z odblokiem bo nie mówie tu akurat o muscle test Roberta,
ale np w dziale doping jeden z uzytkowników rozdawał swoje ph na testy np Raptora. Ale jak tu sie odblokowac czy wystarczy taki odblok na bazie supli?
p.s. 666 brałem kiedys od was m drola i epi, ale nie widze juz u was tam żadnych ph, całkiem z tym skończyliście?

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale Bentley sie placi za nazwe polowe tak samo jak inne marki, to norma.

To co ucza i to jaka jest praktyka - to 90% przydkow sie nie pokrywa, szczegolnie w tym sporcie, ktory jest mimo wszystko skomplikowany bo kazdy ma inny organizm. Lecz jesli chodzi o wplyw lekow androgenych, anabolicznych na te "owe" receptory to sie potwierdza, bo byly prowadzone badania , musial bym gdzies to znalezc, ale nie wiem czy dam rade, napomnialem o tym bo na studiach niedawno mi to przypomnieli. Widze to rozniez bo ludziach ktorych trenuje, ze gosc trenujacy 20 lat uzywa cale zycie 3-4 srodkow cisnie 250 na lawie kilka razy ( wiem ze dla Ciebie to malo ) i trzyma 8%, duzo takich znam, bo wierza w podstawy a nie komplikuja sobie zycie, to rozniej jest moje zdanie po latach doswiadczen na moim wlasnym organizmie.

Apteka jak cos zwali to mozesz ich pozwac ,chodzic po lekarzach, a co zrobisz jak muscle test cos Ci zryje, nic, tak samo jak nic nie zrobisz dilowi. Dlatego apteka ma przewage i zawsze bedzie miala. Albo takie lab jakie ja mam dostep i srodki approved for research.

Mysle ze wszyscy wiemy o jakiej firmie mowisz, od laaatttt nic od tych dziadow nie kupilem.


Mojego kolegi ojciec przekrecilby sie po insulinie , ktorej w insulinie prawnie nie bylo. I nic nie zrobisz koncenrnowi farmaceutycznemu bo za wysyoko stoja i maja wyj**ane z jakas babcia sie przekreci bo insy nie bylo. - niestety musze sie nie zgodzic, sam wiesz jak jest w stanach, skarza o byle co. U mnie kolesowi dostal sie zel pod prysznic do oka firmy R i ich zaskarzyl, teraz zyje z procentu. Firma polska "J" byla oskarzona kiedys o nie trzymanie stezenia lekow,o czym nikt nie pisze , bo tak zrobili aby nie wyszlo na swiatlo dzienne, ale kare zaplacili i zaplacili ludziom ktorzy byli nie zadowoleni z produktu i mieli hard evidence ze walowali na substancjach aktywnych.

:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium