SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zalezy to od genetyki ale czesciowi sie nie rowna moim zdaniem. Ale te miesnie trzeba tez miec :) Pozatym jak wiesz metka na takich podziala naciagnie wody, spuchna na ten czas sily im przyjdzie naprawde duzo. Ale pozniej schodzi jak powietrze bo nie potrafia ani troche podtrzymac, tego nie majac wiedzy :) Z tym 40 to chyba troche przesada ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
No dokładnie. Większość osób bierze metę albo coś innego bez podstawowej wiedzy. I nawet jak urosną to po kilku miesiącach im schodzi Tacy napinacze, co chcieli zostać koksami w tydzień.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Najczesciej jest to wlasnie do ustne sterydy czyli np meta. Boja sie igly a chca dopakowac. Dzis juz widzialem drugi raz goscia w tym tyg na silowni i robil w tym samym miejscu tak samo biceps. Pierwszy robil w srode a drugi dzis, naprawde nie rozumiem takich baranow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Witam jestm Łukasz mam 19 lat moj staz na silowni to 1rok i chcial bym sie zapytac czy na pierwszy kontakt Musle test bedzie dobrym PH dla mnie moja waga wynosi 80kg dzieki z gory za odp . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Lepiej zainwestować w gainer poza tym muscle testa przestali sprzedawać. W testach na tym dziale masz efekty. Wg mnie średnie, więc kup coś innego

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Kaziupir
...poza tym muscle testa przestali sprzedawać...

kto Ci takie coś powiedział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
No tak owszem mam czytalem caly ten dzial i widzialem jakie ludzie efekty mieli po nim ale powiem ci tak.Moj organizm strasznie dobrze przyswajal do tej pory odzywki glupia kreatyna czy tez jakies inne odzywki dawaly mi bardzo duzo a co dopiero taki PH jaki Robert tutaj zrobil mysle ze to by mi dalo bardzo duzo przyrostow no i lepsze cialko by sie troszke zrobilo . A co do produktu to mozna zamowic na Roberta stronie jak i na allegro wiec nie wiem skad masz info ze przestali do sprzedawac :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
nie podawaj sobie jeszcze MT poczekaj chociaż z rok, przecież twój staż pozwala zrobić dobry wynik na suplach, twoje miesnie jeszcze nie potrzebują PH tylko dobre białko, kreatynę przed i po treningu aminokwasy carbo i jakies witaminy no i podstawowa sprawa DIETA nawet jak bys kupil sobie MT to bez diety to najwyżej możesz zrobić kupe w majtki :)

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
i ćwicz ćwiczenia xD

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Hah co do diety to ja mam diete rozlozona :) spokojnie o diete sie nie boje bo wiem co moge jesc jak moge jesc i w jakich ilosciach nie patrze na kogos kto ma diete ustawiona pod siebie tylko sam sobie sprawdzam co mi najlepiej pasuje i po czym mi najlepiej idzie mieszam wegle bialko i tluszcze w posilkach itp .A co do supli no to powiem ci ze szkoda mi kasy az tyle wydawac i kupywac takie mixy bialko kreatyne itp .Dlatego cche siegnac po Muscle testa +bialko nawet wpc bedzie dobre + jakies oslonki na wtrobe i cloma na odblok co o tym sadzisz a po cyklu kreatynka podtrzymac efekty .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium