SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Michaił będą jakieś jeszcze wywiady z dr.Kuliszem?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Tak beda szukuje juz regularnie robic Zielonke szczegolnie teraz mialem nawal spotkan biz po expo mysle ze teraz dupe w troki biore :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-03 02:10:29

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
No tak Michal dyskusja jest troszke akademicka/jalowa jak to mawiaja ;) poszukam linkow i wkleje jak nie sa zdjete z webu. Tymczasem dawac mi nowe radio KOKSU bo was uwielbiam:), Kulisz vs zielonka as well:) Zwlaszcza wasze rozwazania polityczne MISTZOSTWO! Pozdrawiam Michal i wciaz wielki szacunek dla Ciebie i Roberta:)i nie ma opierd#$#% sie wiec NAGRYWAC NAGRYWAC NAGRYWAC:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal robi z Dr Kuliszem kawal dobrej roboty, nie ma co gadac. Najbardziej podobalo mi sie jak Dr K powiedzial ze na ADHD kiedys byla taka dluga linijka i nap*****lac... mam takie same zdanie hehe. Co do porownania srodkow, wystarczy samemu przetestowac i robic testy watrobowe krwi itp.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
luk81
No tak Michal dyskusja jest troszke akademicka/jalowa jak to mawiaja ;) poszukam linkow i wkleje jak nie sa zdjete z webu. Tymczasem dawac mi nowe radio KOKSU bo was uwielbiam:), Kulisz vs zielonka as well:) Zwlaszcza wasze rozwazania polityczne MISTZOSTWO! Pozdrawiam Michal i wciaz wielki szacunek dla Ciebie i Roberta:)i nie ma opierd#$#% sie wiec NAGRYWAC NAGRYWAC NAGRYWAC:)


Dzieki milo kilka dobrych slow czasem uslyszec :) Pozdro dla sluchajacych/ogladajacych :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Mam pytanie co do przykładowego cyklu który jest podany na stronie 1 tydzień 1 tabletka drugi 2 tabletki i tak dalej a co do odbloku to 2 tabletki 2 razy dziennie czy ja bo sie zamotałem ;0 Z góry dzięki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3202
marcel2388
a co do odbloku to 2 tabletki 2 razy dziennie czy ja bo sie zamotałem ;0

Dokładnie tak jak napisałeś, 5 i 6 tydzień cyklu - 2 kapsułki 2 x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Dzieki za odpowiedz, czasami lepiej sie upewnić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium