SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez legalnie mozesz isc do lekarza i wypisze na recepte co trzeba, proste, produktow lepszych on muscle test jest multum, pozatym kazdy kto siedzi w tym sporcie wie ze cykle 4-8 tyg to nie cykle, realistycznie , myslicie ze w 4 tyg cos sie zbuduje miesnia? 2 kg tak? wiecie ile prosi robia rocznie CZYSTEGO miesnia?poczytajcie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
metandienon z jelfy - chyba nie ma lepiej poznanego środka a w dawkach terapeutycznych bardzo bezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdzony latami , z atestami, na dobrej diecie jest wypas i suche mieso idzie, ale trzeba miec pojecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
no właśnie, każdy lek (nie odtwórczy) musiał mieć przeprowadzone badania kliniczne, dodatkowo takie środki (oczywiście nie w PL) są monitorowane. ja bym wolał brać coś sprawdzonego, badanego i opinsanego (dawki itp) niż nie, ale wybór zależy już od człowieka.

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-29 20:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Czyli co Vladimir, nalezy sie zamknac do metanu, stanazonolu, tesci paru rodzai i tylko na tym forme robic bo to ma atesty ? co z equpoisem i trenem ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem co mowisz, ale jak mozna porownac wydajnosc takich srodkow jak dobry tren z muscle testem, nie mozna, do tego cena tez jest wyzsza niz dobrej jakosci trenu ( odrazu pisze ze testowalem w labie i mam dobre zrodlo i wychodzi ponad stowke taniej, juz nie mowie o dzialaniu). Btw nie neguje muscle testa, bo jak pisalem z skladu wyglada naprawde dobrze i ZBIERA dobre opinie , te negatywne sa zazwyczaj spowodowane nie jedzeniem i lamerstwem, wiadomo, ale cena do wydajnosci, poprostu sa lepsze opcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Nic takiego nie napisałem, napisałem tylko że wolałbym to niż nieprzebadane klinicznie prohormony na których nawet nie ma dawki. A co do boldenonu i tnenabolu to czy to ktos testował klinicznie na ludziach? nie wiem, nie siedze tak w temacie ale wątpie bo ten pierwszy chyba tylko w weterynarii. tamte sa dobrze poznane i opisane naukowo, robione testy, biodostepnosc, opisane dawki itp. trzeba umiec oszacowac ryzyko, ja np bym sie bal ktos inny nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
widzicie z takim waskim rozumowanie to daleko nie zajdziecie. Dla przykladu ja staram sie uzywac roznego rodzaju zwiazkow po to zeby moj oragnizm nie stal w miejscu i moje recptory reagowly na cos co daje za kazdym rzem. Popadajac w tzw beldne kolo i biroac wiecznie te same srodki przestajemy sie dobrze rozwijac. Wiem ze kazdy mysli sobie ze mam tylko genetyke , a ja zawsze bylem przecietny, a rozwijam sie dzieki temu ze wlasnie mysle i ciezko pracuje. Jak widac jakos po moim przykladzie mozna.
Kult trenu i MT nie da rady porownac anie do ceny ani do dzialania. Nie mozna pisac i mowic ze to jest lepsze ze to tansze bo testowales to w labie. Chodzi mi o to ze na wlasne postepy nie powinno szczedzic sie kasy i tyle. Jak ktos oszczedza to wiadomo jego sprawa i jego postepy i ma do tego prawo , ale pozniej wyniki to weryfikuja.
Zreszta ja zawsze jestem za zdrowym mysleniem. Trzeba sie rozwijac nie stac w miejscu dlatego dobrze ze jest na rynku tyle wiazan chemicznych dzieki kotrym mozna robic postepy. Sa na rynku produceni ktorzy nie dbaja o jakosc swoich surowcow ktore uzywaja w swoich porduktach i to tez ma wplyw na cene. Dalej pozwolenia , prawnicy , laby , koszty wszelakie trasportu itp. Pozniej beirze sie cena koncowa porduktu.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darek - ja doskonale rozumiem, ale znam ludzi, trenuje ludzi, znam ludzi ktorzy trenuja po 20 lat, uzywajac podstawowych srodkow i wygladaja mega , cisna po 250 na klate, naprawde byki, ktorzy wierza w podstawy jak tesc , jakis bold, deka, meta, i inne podstawowe srodki, startuja i wygrywaja na zawodach czy to w ts czy bb. Receptory ani sie nie zapychaja ani nie przyzwyczajaja, uczylem sie tego na biochemii. Stagnacja jest nie przez zapchane receptory jak to sie potocznie mowi ale przez inne czynniki, ktore wychodza wraz z zaawansowaniem. Uwazam ten produkt za nie wart swojej ceny, ale uwazam go za dobry produkt, bo kilka substancji sam badalem na studiach i wiem jak dzialaja. Co do jakosci to nie wiem, nikt sie nie dowie, zobacz co wyszlo ostatnio od sajbershita, jak mozna miec pewnosc? nie mozna , z apteki mozna. Wdl mnie podstawy zawsze dzialaja, jak wolne ciezary.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Btw wiem jak market supli dziala bo 2 lata sprzedawalem w wielkiej sieci sklepow ktora sie czescia grupy z usreale NBTY, maja ponad 1000sklepow, bylem w fabrykach, labach zwiedzalem wiem jak wyglada to prawnie itp, wiec nie musi byc to wcale takie drogie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium