SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3202
kult
aras - nie probuj, nie masz szans z plebsem

Dopóki nie wdałeś się w dyskusję trzymała ona jakiś poziom, po Twoim wdaniu się w nią, odniosłem wrażenie, że masz jakieś kompleksy związane z działem Burneiki lub poza forumowe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Kult my juz wiemy ze nie lubiesz tego i tamtego , jak jest tak w moim przypadku to nie pisze cigle tego samego chyba ze sie na maxa nudzisz, daj ludzia pisac i tyle , bo naprawde czasm mysle ze pomyliles fora

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty chcesz Miachał truć nastolatków, a on chce ich od tego odciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Mlekolak kto bedzie chcial to bedzie bral ani TY ani Ja ani Kult nei zmienia zdania ludzi wiec WYPOWIADAJMY SIE W TEMATACH a nie siejmy jakas CP propagande bo mozecie to robic na jego forum ok. juz 100x lepszy MT niz jakis nieznanego pochodzenia TESCIU robiony cholera wie na jakim oleju nie wiadomo z jakiego zrodla itp . moje zdanie, bo wiem kto to robi a undergrowdow koksow kto jest pewnien ? wiec nie zaczynajmy tematow takich bo nei ma sensu SWIATA NIE ZBAWISZ a jak chcesz to zapraszam do na inne forum . To samo z Kultem Ok

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
wiem ze sracie za przeproszeniem na suple Roberta i pewnie na moje(ktorych nawet Polska za bardzo nei widziala) choc co one maja wspolnego ze soba ale tak by pewnie hejterowac to trzeba wszytko. Wiec bez sensu sie w ten sposob wypowiadac jak chcecie cos wniesn na Forum oprocz ujadania na wszytko to zapraszam do otwarcia NOWYCH TEMATOW ok co chcecie wniesc czym sie interesujecie itp cos POZYTYWNEGO a nie ciagle przysrywanie ...to jzu sie nudzi Panowie i szczeze mowiac nei chce mi sie tu zagladac by szczekac na siebie. Jednej rzeczy nie kumam ze jak ja czegos tak bardzo nie lubi , co lepsza totalnie nienawidzi TO ZNIKAM Z TEGO MIEJSCA ....a wy sami sie katujecie moze jestescie jakimis masochistami ?????

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
ale o co chodzi? jak chlopak ktory ma 17lat siega po MT lub saa nie majac pojecia o ochronie i odbloku to ja bym to nazwal selekcja naturalna. gorzej jakby michal lub rob mowili ze to sa suple i wprowadzali ludzi w blad. przeciez oni nie ukrywaja ze to sa PH i nienalezy ich brac w mlodym wieku.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może napisze coś na temat wreszcie bo jak narazie to tu same hejty lecą od ludzi , którzy nie brali i nie próbowali . Skończyłem cykl w poniedziałek , podsumowując w płaskiej na maxa + 15 kg, przysiady + 15-20 kg w seriach, reszta też sporo siłowo , waga z 79 na 82.5-83 kg, nic mnie nie zablokowało wszystko działa jak należy :D, a we wtorek będę miał wyniki z badania wątroby takze jak odwiedze lekarza to napisze co i jak ( gdzies koło przyszlego weekendu). Teraz wjade pct monster(czekam na hejty :* XD) + flexit i zmniejsze obciążenie bo mnie troszke barki bolą przy ściąganiu ze stojaków większych obciazen na płaskiej.

Zmieniony przez - warong w dniu 2012-10-12 16:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mam kompleksy, takie same jak inni logicznie myslacy ludzie Jednak wole wbic polska jelfe niz cukierki ktore nie byly testowane latami, sa drogie i nie wiadomo dokonca jak dzialaja... i to nie jest negatywna wypowiedz tylko OBIEKTYWNA I PRAWDZIWA nie ma nic wspolnego z hejtowaniem, slownik znaczenia slow by sie coniektorym przydal...Warong - nic nie zablokowalo nie? Bez testow krwi to sobie mozesz palcem po mapie... pojecie zerowe a gadania duzo, oczywiscie nie zapomnialem ze Aras tez jest w bledzie Co do supli od Michala czy Roba - zaufanie 0, za darmo bym nie wzial, poniewaz balbym sie co jest w srdoku po ostantiej akcji i "przyznaniem" sie do walowania...

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-10-12 17:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
kult ale przeciez jakby mu jajca zblokowalo to chyba by odczul roznice w poziomie libido. a co do stanu jego watroby to fakt, bez badan guzik sie wie. Warong, jest opcja wstwienia foty przed/po ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie nie koniecznie by odczul roznice, kortyzol, prolaktyna psh i inne rzeczy sa odczuwalne ale zalezy jaki ma stopien zaawansowania... wiec gadanie nie jestem zablokowany bo nie czuje to wiesz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium