SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT Monster od Burneika sports

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
1. Co sadzicie o nowym produkcie Burneiki? Czy jest od wystarczajacy mocny na tak zwany odblok po musle test? Cena nie jest zachwycajaca, ale mniejsza o nia chodzi mi tu o opinie osob znajacych sie na tym temacie:)

Opis jest tylko w jezyku ang, ale wnosze ze w dobie UE kazdy z was opanowal go chociaz na poziomie umozliwiajacym zrozumienie tego prostego testu:) Z gory dziekuje za odpowiedz.
2. Zamierzam zakupic 'cudo' musl-test (wiek 31 lat), nigdy nie mialem stycznosc z ph ani saa. Czy sadzicie ze oprocz tego odbloku dobrym pomyslem jest uzycie oslonek na watrobe, serce, lekow regulujach cisnienie? ( Ja oczywiscie sadze ze tak no ale pozwole sie wypowiedziec experta) Jesli tak czy mozecie mi prxzeslac na priva jakie firmy i jakie konkretne specyfiki? Wiem ze zalecacie pic duuzo ilosc wody jak i tez spozywac duuzo ilosc bialka. Moje kolejne pytanie to czy moge zaczac od cyklu 2 tygodniowego? Moim celem jest wyprobowanie tego specyfiku nie zas doprowadzenie sie do ruiny naczyniowo-hormonalnej:) To moj pierwszy post na forum (choc czytalem juz jakis czas...posty) wiec prosze o wyrozumialosc i zawszelkie bledy z gory przepraszam a nielogicznosci prosze przypisac mojemu systemowi operacyjnemu i niedstateczenej mocy jednostki centralnej ;)



PCT Monster is a potent inhibitor of the Aromatase enzyme which prevents high levels of estrogen, leaving the user with a dry and vascular appearance. In turn, this also causes a sharp rise in LH, or Leuteinizing Hormone, which is the body's signal to produce more Testosterone. This leads to dramatic lean muscle mass and increased sex drive, focus and strength. Vitex Agnus Castus also increases LH and reduces the production of Prolactin, which further enhances the biological activity of Testosterone and prevents fatigue and Gynecomastia. D-Aspartic Acid has been shown in several studies to increase Leydig Cell activity, which are the cells within the Testicles that are responsible for Testosterone production.

PCT Monster Xtreme is more than the perfect Post Cycle Therapy, or on-cycle Estrogen management system. It represents a new era of Hormonal optimization that can stand on its own, being used at any time when serious gains are a must.

Most users report increased sex drive, strength, lean muscle tissue, while also experiencing decreased fat mass, bloat and fatigue.**
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Srodek moze i dobry ale nie za taka cene..Burneika troche przesadza z cenami-placimy za jego pseudo marke i to na dodatek sklad jest malo pewny tzn nie wiemy nawet ile czego jest i w jakich proporcjach--NIE POLECAM :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Wygląda na to, że ten produkt to g**** w błyszczącym opakowaniu za bagatelka 149pln. Nigdzie nie widziałem składu, ale jeśli tam tylko są jakieś ziółka + DAA to NIE JEST TO KOMPLETNY PRODUKT NA PCT.

Dziwi mnie to, że ludzie wykładają taką mamonę na te jego koksy - zdrowiej i taniej wyposażyć się w setę mety + tamoksifen.

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2012-07-11 15:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Dokladnie takie mam wrazenie bo niestety nie ma tam podanego skladu szczegolowego jedynie drobne napomkniecia o zawartosci czYLI DAA + roslinne boostery testosteronu...Do tego cena mnie zabija wrecz. Muscle test z tego co udalo mi sie wyczutac to polaczenie EPI +Dymethazine. I o ile Epi mozna teoretycznie brac bez PCT to juz ten drugi skladnik jest bardziej inwazyjny...i jest to wlasciwie pochodna S-drolu. Co do S-d to czytałem opinie o jego wyjatkowej toxycznosci jak i z drugiej strony nietoksycznosc, niemniej wszyscy zalecali PCT. Stad moje pytanie opinie o Pct Monster (monstrualna cena niewatpliwie). Czekam na wiecej info co do zawartosci. Kazda odpowiedz do lub wokolo tematu mile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
kat1340
Wygląda na to, że ten produkt to g**** w błyszczącym opakowaniu za bagatelka 149pln. Nigdzie nie widziałem składu, ale jeśli tam tylko są jakieś ziółka + DAA to NIE JEST TO KOMPLETNY PRODUKT NA PCT.

Dziwi mnie to, że ludzie wykładają taką mamonę na te jego koksy - zdrowiej i taniej wyposażyć się w setę mety + tamoksifen.

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2012-07-11 15:46:26


dobrze ze ja nigdy sie nie dalem oczarowac pieknym opakowaniom REVANGE czego nie zaluje teraz :) od BS tez bede trzymal sie z dystansem :)

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Oczywiscie nie zakupilem ZADNEGO z wyzej wymienionych i po wielu (mam nadzieje) waszych odpowiedziach ROZWAZE co z tym temacie zrobic. Obecnie biore 6 bromo + daa i jestem z tego polaczenia zadowolony. Nie jest to moze ph ale i zdrowsze i tansze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
czlowieku jw ktos napisal,100 dobrej metki np balcana plus clomid i wyjdziesz na tym lepiej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Oczywiscie wszytskim odpowiadajacym przyznaje sogi:) bo uwazam ze kazda wypowiedz wnosci cos to poruszanego tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Próbowałem już ph i oczywiście saa i muszę stwierdzić (może poza jednym wyjątkiem), że zdecydowanie więcej korzyści z zachowaniem większej kontroli nad cyklem, osiągniesz stosując sprawdzone saa i odblok apteczny. Meta (jak Procek pisał np Balkan) i potem na odblok clom (jeden listek wystaczy) da rewelacyjne efekty. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Dziekuje za wszytskie odpowiedzi, jednak prosilbym o odniesienie sie do wyzej wymienionego ph i ewentualnego odbloku po nim. Jest to temat w moim imieniu ale tez tych wszystkich 15-18 latkow ktorzy rzuca sie nie ten srodkek nie znajac konsekwencji bo 2 substancja czynna jest dobrze opisana i przedyskutowanana na anglojezycznych forach. Co do wymiennika do MT, czytalem ze zachowanie osiagow bedzie mniejsze. Moze jestem w bledzie bo sam nie mialem z tymi substancjami doczynienia.

Zmieniony przez - luk81 w dniu 2012-07-11 17:17:21

Zmieniony przez - luk81 w dniu 2012-07-11 17:18:17
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie wstawiaj linków, nie nada się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok ;)

Następny temat

Clenbuterol? 135KG MASY. Jak z tego zjechać!?

WHEY premium