SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
tez moim pierwszym cyklem saa/ph był wtedy m-drol ale zapodałem go wlasnie tak po 2-3 latach tyrania gdzie suple nie dawaly mi zamierzonych efektów a i do zawodow strong boy się przygotowywałem, a najlepsza alternatywa jest dla mnie taki mix bialka, krety itp. ale skoro już tak bardzo chcesz zapodać ph to laduj i nie zapomnij o osłonkach a później o odbloku ale ja się wtedy pamiętam nie odblokowałem i fajka była wporzadku. ale teraz wiem ze powinienem to zrobi :) A po cyklu walnij sobie jakiegoś dobrego stacka i dozuć zwykla ostrowie ja tak zrobiłem i efekt został :) woda tylko odeszla :)

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Mam pytanie waże 72kg czy cykl z musle test pomoże mi dojść do 80kg???? z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Dieta pomoże Ci dojść do 80kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5733
Mam pytanie takie.
Za pare dni zaczynam cykl na MT czy warto moze dodac do tego te nowe hgh monster?
czy nie bardzo sie to bedzie nadawac do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
HGh jak najbardziej do MT bierz smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Chociaz lepszym rozwiazaniem by byl testosteron z MT to juz wgl by cie ladnie porobilo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Zapraszam do polubienia na facebooku naszego profilu https://www.facebook.com/CaleZycieMasa  LICZĘ NA WASZĄ POMOC :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium