SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4916
w jakich porach brać te MT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w trakcie posiłku , ja np. brałem rano ze sniadaniem i pozniej z przedtreningowym w odstepie okolo 5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
warong a jak wrażenia po cyklu?

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisałem gdzies wczesniej , pozytywnie wszystko do przodu , z tym że nie wolno za bardzo fikać z ciężarami bo stawy czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysusza stawy, wystarczy spojrzec na sklad, taka zdrowa prolka ani metka stawow nie wysuszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Sorry ze się wypowiem,Kult ty naprawdę w tym całym dziale jesteś wk***iający, wszystko złe co na temat burneiki czy supli,Kazdy temat i twoje idiotyczne wypowiedzi w nich zawarte,jak masz taki podgląd to nie wypowiadaj się w tym dziale i tyle bo naprawdę to jest wk***iające,tyle na temat.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
^

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
techavi - tez Cie lubie. Prawda boli, otwieranie umyslu boli, przykro mi ale uwierz mi to dobry bol no ale skoro mowisz, to nie bede juz sie wypowiadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Wypowiadaj się i tyle,wyraziłem swoje zdanie i tyle,po prostu nie kminie ludzi którzy siedzą na forum poświęcone czymś czego nie lubią, śmieszne to no ale cóż,Nie chodzi mi czy te suple coś robią czy nie,Wiesz więcej to napewno masz racje,chodzi mi o sam fakt ze siedzisz tu non stop i spamujesz ile wlezie, pzdr...

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-16 16:53:52

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak misiu pysciu zrozumialem. Tak zeby CI rozjasnic, naprawde lubie to robi robo, tzn jak robi takich jak Ty, dla mnie to ciekawe zjawisko spoleczne i urabianie bydla, mi sie podoba, niech tak robi sto lat, i na tym zarabia, bo leb ma chlop trzeba przyznac. Jesli czegos nie kminiesz, to nie moja wina, przestan sie trudzic i bedzie ok. Wymienilem roznice miedzy prolo / meta a m test i zaraz sie ktos rzucil...Tak spamuje i caly czas siedzew na forum, sprawdz misiu kochany kiedy ost raz pisalem w dziale do tego momentu, nie spamuje, reaguje na glupoteFanatyzm do konca, ale wybaczam Ci misiu bo masz 10 lat wiec jest ok:) pozdrawiam i duzo buziakow

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-10-16 16:56:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo Rush + spalacz

Następny temat

Odcinki nie ma lipy na tvnplayer

WHEY premium