SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Cykl Muscle test

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
1.WIEK:29
2.WAGA:76
3.WZROST:173
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:ponad 5 lat
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING:super serie
9.CEL CYKLU:sucha masa miesniowa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):nie ma
13.STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :110
martwy ciag :
przysiad
DIETA
BIALKO -194
WEGLOWODANY 184 g
TLUSZCZE- 105g
4 30 - creatyna glutamina 2g DAA
5 00 - 60 g platkow owsianych ,30g orzechow, 100g bialek z jaj , 40 g odzywka ( mutant whey) forma omletu
8 00 - purpelnikiel 100g 94 g szynka z kurczaka ( indyk) 84 g twarog
11 00 - 150 g kurczak piers( indyk, losos, mintaj ) 70 g ryz paraboliczny ( kasza , makaron ) warzywa 120 g
11 30 - aminokwasy glutamina
12 00 - trening 40 min po cardio 45 min
13 00 - aminokwasy glutamina odzywka bialkowa shake
14 00 - 150 g kurczka 70g ryz 120 g warzywa
ostanie 2 posilki bez weglowodanow
17 00 - 280 g serek wiejski plus 100 g warzywa ( 150 g makrela )
20 00 odzywka bialkowa cassein 100 plus 100 g twarog przed snem 2 g DAA
plus co dzien omega 3 , mineraly i vitaminy , na wzmocnienie kosci
TRENING
6 razy w tyg CARDIO
4 razy w tyg Trening
Witam panowie tak jak napisalem w Temacie zaczynam cykl Burneiki czysta ciekawosc. Wiem ze opinie sa rozne na ten Temat ale kazdy ma swoje zdanie . Mialem zaczac cykl 20 ml tescia i winko lecz sie rozmyslilwm . ( towar lezy wiec napewno kiedys go wezme:):) )
Generalnie zaczynam od jutro i zamierzam zdawac relacje co dwa dni (oczywiscie jezeli bedzie zainteresowanie ) bede sie staral opisywac jak samopoczucie , czy bola bebechy :) , czy jest pompa , sila. Szukalem troszke po necie i tak naprawde nie znalazlem kogos kto bral i opisywal cykl.Wiec przetestuje na Sobie , pewnie wiekszosc z was powie ze tesc i winko bezpieczniejsze bo przynajmiej wiemy co to jest co do Burneiki tak naprawde nie wiemy ile czego jest . Mam zamiar zrobic wszystko na swojej domowej silce czyli sucha masa . Dolaczam zdjecie supli . No i zobaczymy co z tego bedzie tak naprawde :) pozdrowienia i czekam na opinie :)







2

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Teoretycznie najmocniejszym nie koniecznie zawsze i dla kazdego. Liver Longer z Thermolifu jak byl byl znacznie lepszy od heparegenu.
Jak juz o oslonach to dla mnie lepsza od Liver Shielda jest Cycle Assis Shield i Liver Essence.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
wydaje mi sie kolego ze po pierwsze to strata pieniedzy po drugie odblok nie jest apteczny wiadomo nie odblokuje cie prawidłowo choc nie wime ile chcesz lyknac tego mt? powiem ci tak: sam jadłem i nie ma rewelacji lepiej mnie porobiła metka a jest mniej toksyczna. mysle ze tesc i winko to 10 razy lepsze rozwiazanie ale jak chcesz to przetestuje moim zdaniem nie ma sensu ale powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Juz zakupione to szkoda zeby sie zmarnowalo mam zamiar zjesc 1 opakowanie tego MT? jezeli jadles miales jakies nieprzyjemne objawyi jaki brales odblok ??? dzieki za odp

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
bebechy troche bola przez pierwszy tydzien tez na poczatku mniejszy apetyt skok cisnienia ja dorzucałem to do enana i metki wiec miałem hcg i cloma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1926
Jak tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przyda sie bo ladnie wyglada. Lecisz z relacja chlopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Witam panowie dokladnie jestem 6 dni po braniu MT , tak wogole to jest moj pierwszy raz z Ph generalnie pierwsza tabletke biore o 5 rano nastepna o 14 z tego wzgledu ze zaczynam wczesniej prace na opakowaniu pisze zeby brac 1 lub 2 tab. dwa razy dziennie przyjolem dawke 2 na dzien czyli 4 tyg cykl ( zobacze jak moj organizm bedzie reagowal ) , 4 dziennie to cykl bylby na 2 tyg . choc myslalem zeby zapodac 2 opakowanie ale jednak zostane przy jednym . mam Clomid na odblok ale tak naprawde zostane przy PCT czysta ciekowasc ( po zakonczonym cyklu zrobie badania)
wiec tak :
Pompa - po 2 dniach brania mam co dzien
samopoczucie - bez zmian tak jak bylo przed
trenning - jestem bardziej nakrecony ( moze tez dlatego ze biore c4 przed )
spanie - w normie
ostanio od 2 dni jestem nerwowy ale tak naprawde nie wiem czy MT ma wplyw na to :) bardziej chyba zona :D:D
bole - czasami chwilowo boli mnie brzuch, i w klatce piersiowej jak biore duzy wdech
slyszalem ze po tygodniu zaczyna sie cos dziac po MT wiec bede zdawal relacje , Jezeli macie jakies pytania do dawajcie postaram sie odp. na temat MT zobaczymy co bedzie dalej pozdrawiam panowie

Zmieniony przez - Roobak w dniu 2014-07-26 14:32:33

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Narazie nie ma o co pytac bo srodek sie jeszcze nie rozkrecil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1926
porobiłeś jakieś pomiary i zdjęcia przed cyklem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1926
dieta na dodatnik bilansie kalorycznym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie Burneiki

Następny temat

Cykl na MuscleTest

WHEY premium