SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Mam 2x5kg, 2x2,5kg, 2x,1,25kg + gryf krotki 30mm

Najgorsze jest to, ze te dowozy obciazenia sa strasznie drogie..

Widzialem hantle zeliwne 2x30kg, koszt 364kg bez oplaty za dostawe, dobra oferta?
W sklepach wynosi ok. 6zl za 1kg?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
U mnie w mieście 10kg kosztowało bodajże 90zł, więc w sklepach w ogóle nie kupuj. Normalnie kg 4,50-5,00 stoi allegro czy jakieś internetowe. Ja na marbo-sport kupiłem niedawno 20kg i jestem zadowolony.

Co do tych hantli 60kg, dobra cena bo darmowa wysyłka. Taniej raczej nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A moze lepiej sie bitumiczne oplaca? Znalazlem pakiet 30kg, 2x5, 2x2,5 2x1,25 + gryf dlugi 180cm. 99 zl, a przesylka 31zl. W sumie byloby ok bo do piwnicy bym sie przeniosl, a tam mam porecze do dipsow wlasnej roboty i moglbym na tym stawiac ciezar. A te moje obciazenie jeszcze by sie przydalo, bo niestety nie jest do pary i bez dokupienia akurat jest na sztange.

+ moglbym jeszcze ze 2-4 talerze kupic bo przesylka kosztuje tyle samo od 30 do 50kg..

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-06-07 20:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja wszystko kupowałem od znajomych, po cenach tańszych niż na allegro, w aktualnym czasie. Nie wiem jak teraz z cenami.

Co do bitumicznego. We wszystkich przysiadach, wyciskaniach i ugianiach ze sztanga problemu nie będzie.
Nie można bitumicznymi tylko rzucać o ziemię. Więc odpada np. MC.
No i na hantle bitumiczne obciążenie się średnio nadaje.
Ja mam 4x10kg bitumicznego i używam go już tylko jako podkładek pod sztangę w MC. Ale na początek są dobre. Teraz mam 180kg żeliwa, więc mi bitumiczne nie specjalnie potrzebne. Ale gdyby nie to, na pewno bym ich używał :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak patrze na kelton i widze, ze tutaj zeliwne obciazenie jest taniej niz np. na hop-sport, to samo z przesylka.

PS. im wiecej ogladam tym bardziej sie mieszam. patrzalem na opinie bitumicznego i nie jest to obciazenie polecane..

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-06-07 22:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ja planuję zalać wiadra betonem, 10l wiadro będzie ważyć 20 kg. Żeby za dużo miejsca nie zajmowało to zwiążę dwa wiadra jakąś stalową linką i powieszę tak, żeby ich oś symetrii była prostopadła do gryfu. Średnica wiadra = 26 cm, na sztangę 180 cm wejdzie tego tyle, że mam zabawę na lata. I koszt dużo niższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No polecić to ja go też raczej nie polecam. Co żeliwo, to żeliwo. 20kg żeliwny krążek, jest średnicy 10kg bitumitu. Tylko że to bitumiczne jest jeszcze szersze od 20kg żeliwa.
Nie można nim rzucać, bo się zacznie kruszyć (nie koniecznie, zależy jak będzie opakowane). To są jedyne wady. wielkie i nie można rzucać. Ale jak Ci raz czy rugi upadną, też od razu się nie rozwalą ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
moze kupie sam gryf 180cm, wykorzystam poki co to obciazenie, ktore mam, a w miedzy czasie bede szukal jakiegos obciazenia ze zlomowiska itd. mam tez dwie butle 5l to nasypie piasku i tez bedzie pare kg na plusie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Na złomie też poszukaj, koła zamachowe i te sprawy, możesz spróbować felgi zalać betonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Venc1Lq
Nie, nie mam żadnych pomysłów.
No i od siebie dodam, jeżeli dobijesz się do sprzętu. Walnij 6tyg FBW, a potem przerzuć się na Splity, ja straciłem rok na FBW. Teraz ćwiczę splitem jakoś miesiąc i widzę różnicę w sylwetce.

Ale się rozpisałem, a w sumie nic nie napisałem xD


Venc, bo ja wiem. Ja robiłem 5 miesięcy splita, też se mówiłem że straciłem czas na FBW. Teraz mam ogarnięte FBW, i to co widzę w lustrze to mnie zadziwia szczerze mówiąc - wyglądam na twardego i zbitego, mało tego, po dodaniu aero fat mi zaczyna lecieć! Brzuch zaczyna już też jakoś wyglądać, plecy rosną, a i progres czuje że będzie big, nastawienie psychiczne to już w ogóle miód. Może trza znaleźć sposób na siebie, a nie tak hejtować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium