SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Zrozumiałem Cię źle :D cytaj. aluzja. ;) Moim priorytetem będzie back lever dopracowanie. ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Gimnastyk, czy na poręczach czy na uchwytach, o to odciążenie właśnie chodzi (tylko potem knykcie wyglądają jakby się kogoś po mordzie trzaskało )
Hm, to miękkie podłoże w moim przypadku by się kompletnie nie sprawdziło, a to dlatego że kąt między dłonią a nadgarstkiem byłby większy (nadgarstek najprawdopodobniej 'zapadłby' się w miękkie), a to było główną przyczyną mojego bólu.

MojeImie, nie zapominaj że ćwiczymy hardkorowo!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-22 19:52:02

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Właśnie o to chodzi - odciążenie nadgarstków. Kurde, nie potrafię składać zdań... :d Może tak to poprę. :d





coś takiego mniej więcej xD

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jak się połamię to dopiero będę harkorowo ciwczył ;d
back lever będzie mój za kilka, może i naście tygodni, no dobra, nawet i dziesiąt, jak dotrwam :)



Edit: ja o takich samych pompkach piszę. znam z nagiego wojownika, już próbowałem i tak jak piszę. co z tego, że położę na poduszkach łapy jak i tak nadgarstek mnie przy tym boli? :)


Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2011-12-22 20:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja to bym płakał przy takich

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A masz uchwty do pompek?
Każdy rodzaj da rade na nich robić. Nawet stać na rękach na nich można, bez problemu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
nie, nie mam :) ale po nowym roku będę miał pospawane poręcze do pompek by stały luźno, a nie leżały na półce z jednej strony a z drugiej w dziurach w ścianie ;d więc uchwyty też "zaprojektuję" i się zrobi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ku chwale samoróbek!
Chyba trzeba napisać do szefów Sklepu żeby zrobili koszulki "Domator SFD", kupiłbym z miejsca

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-22 20:16:07

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jak mogę za darmo to czemu nie korzystac? :)
wazzup, coś ty, ja sobie sam zrobię taką koszulkę ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To jak zrobisz wstaw projekt - jak podpasi to kupuję!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium