SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
nie wiedziałem ze skaczesz na skakance, jest napisane w twoim dzienniku jak wygląda twoja rozgrzewka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
nie, nie, na skakance bede skakal jak bede chcial zrzucic tluszczyk :) 2 miechy przed wakacjami zamierzam.
na rozgrzewke skladaja sie wymachy, wszystkie zgiecia ruszam po 20 razy, czyli szyja w dwie strony, w barkach, lokciach, biodrach, nadgarstkach, kolanach i kostkach.

Konino, frog stand kiedys robilem pare razy, wtedy nawet nie wiedzialem, ze jest to pierwszy stopien do osiagniecia planche ;] jednak to bylo za latwe... planche flat tuck wytrzymalem 13 sekund wiec od tego bym mogl zaczac :) przy tym mocno pracuja barki, a z cwiczen jakie wykonywalem, ktore angazowaly mocno barki, to stanie na rekach przyscianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
To podaj gg :d

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 900
hehe dzięki za info;) troszkę mi Jeszce brakuje do frog stand hehe!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
frog stand jest bardzo latwiutki, wystarczy bok uda polozyc troche wyzej niz zgiecie w lokciu. Ale w koncu Ci sie uda, na pewno :)

gimnastyk, juz pisze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jakieś foty gdzieś masz? Jak z odżywianiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
foty probowalem zrobic, ale wychodzily zamazane u gory i jakis krzywy jestem ;d
co do odzywiania.. jem o ustalonych godzinach, omijam slodycze, fast foody itp. nic specjalnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 900
a chodzisz gdzieś do jakiegoś klubu gimnastycznego??;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jest niedaleko jakas sala gimnastyczna, nie wiem czy prowadza tam zajecia, ale pisze, ze za godzine placi sie 50zl. Drogo ;d Mi wystarczy to co mam w piwnicy, a i tak najwazniejsze dla mnie to stanie na rekach, reszta to cwiczenia silowe. Od nastepnego cyklu zniknie l-sit, bedzie sama nauka stania bez sciany. Czyli jedno cwiczenie statyczne, reszta to cwiczenia z tych trudnych. A jakie to beda cwiczenia zdradze jak bede zaczynal cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 900
noo to czekam an drugi cykl;PP

a jak idzie z rozciąganiem?^^

Zmieniony przez - Konino w dniu 2012-02-03 19:04:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

Wiecej