SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
wydaje mi się ze ostanie ćwiczenie jest bardziej na dolne partie brzucha, w planie lafay'a masz ćwiczenia na dolne i górne partie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
W unoszeniu nog pracuje rowniez gora czesc brzucha. Dowiedzialem sie, jak sie trenuje brzuch kilkoma cwiczeniami, ze pierw zaczyna sie od dolnych partii bo w nich tez gora pracuje, potem skosne w nich tez gora pracuje, a na koncu dopiero mozna dokonczyc brzuch cwiczeniami na gorne rejony. Mi wystarczy jedno cwiczenie na brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
ja po sobie wiem ze mniej robiłem ćwiczenia unoszenie nóg na drążku, i brzuch dolne partię mi się słabiej rozwijały, a teraz zacząłem więcej i się wyrównuje, więc mi się wydaje ze bardziej jest na dolne, może górna pracuje tez, najlepiej jak jest połączenie dwóch ćwiczeń(wspięcia+unoszenie nóg) wtedy pracują obie tyle ile powinny. Skoro chcesz jedno ćwiczenie to nie mam nic przeciwko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Robie poki co po jednym cwiczeniu na kazda partie. Podnoszczac powoli trudnosc kazdego cwiczenia. Unoszenie nog w koncu dojdzie do dragon flag, mam nadzieje, ze dotrwam, raczej tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
spoko, choć mi się wydaje ze powinna być jakaś odpowiednia proporcja wykonywanych ćwiczeń do budowania prawidłowej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Idealne proporcje zostawmy osobom z pelnym wyposazeniem w silowni :) U mnie kazdy miesien pracuje takze powinno byc ok. Gorzej jakbym trenowal tylko klatke i biceps, to juz po calosci bym nie byl proporcjonalny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej byś miał pełno doop koło siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobrze jest, ciśniesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No juz od srody zaczynam :) A ja zamiast odpoczywac to z nagiego wojownika korzystam ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening 34 (29 luty 2012):

pistolety: 4x2
zuraw: 3x5
podciaganie: 5x5
dipsy + 20kg: 3x2
pompki w staniu na rekach(negatywy): 5x5
dipsy + 12,5kg: 3x2
unoszenie nog w staniu na glowie i w zwisie + 1,25kg: 5x5

---------------------------------------

Bardzo, ale to bardzo nie jestem zadowolony z treningu. Jakos malo sil dzisiaj mialem. Przy pompkach na rekach potwornie sie zgrzalem. Nigdy sie tak podczas treningu nie spocilem.. Troche mi sie spac w szkole chcialo, moze wiecej niz troche. Byc moze to jest tego przyczyna, ze trening poszedl slabo...
Zastanawiam sie nad przejsciem na trening na wytrzymalosc silowa. Pewnie wybor by padl na Metode Lafaya, mimo, ze nie uwazam go za jakis mega, ale po nim bardzo dobrze zbuduje te wytrzymalosc. Co jest potwierdzone licznymi dowodami tutaj w dziale. Zbudowalbym dzieki temu podstawy sylwetki, a potem bym mogl kombinowac z treningiem na sile..

Tak to widze, decyzje podejme na dniach.. Poki co nie wiem czy jutro trening sie odbedzie. Jak widac mam maly kryzys..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium