SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie wiem czemu, ale powiadomki mi nie działają.
Będę śledził domownika. :d

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To dla mnie zaszczyt ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Haha, po co ta ironia :D
Nigdy mnie nie lubiłeś, co nie? >.<

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
jakie hejty, macie się kochać jesteśmy jednością !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale za co mialbym Cie nie lubic? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzisiejsza dietka:
1 posilek: platki owsiane + mleko + rodzynki
2 posilek: 3 kanapki + maslo + ser bialy
3 posilek: ziemniaki + mizeria + udko z kurczaka
A po jakis 2h zjadlem 15 dekagramow ciastek ;d Moje ulubione, a mowilem zeby nie kumowac. Ale to juz byl ostatni raz, juz sie nie skusze wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Codziennie jesz inaczej? Nie lepiej ułożyć sobie stałą dietę? Bez mięsa, bez tłuszczy, jakaś taka dziwna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
A udko z kurczaka to co? Sojowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wiesz, z checia bym jadl mieso codziennie bo lubie, ale nie ja ustalam obiadki ;) Oliwe z oliwek tez bym wybral, ale jest droga, moze rzepakowy uda mi sie skolowac, chociaz moj ulubiony tluszcz to smalec, te roslinne sa za mdle.. Dieta jest stala jak w pierwszym dniu, ale jak trafi sie mieso to je jem. Tylko dzisiaj dieta byla inna, przez te ciastka nie jestem glodny i dlatego 4 posilku nie bylo, a i tak troche mi sie podczas meczu polski przysnelo ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Poza tym by miesnie rosly mieso nie jest konieczne, mozna dostarczyc bialko poprzez sery, mleko, jajka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium