SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
to pozostaje inverted rows i na klacie kamień

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jezeli chcesz dol plecow przecwiczyc to po przysiadach zrob unoszenie tulowia. Najlepiej poloz sie na czyms wyzej by zwiekszyc zakres ruchu. Po przysiadzie prostowniki dostana wiec duzego obciazenia nie bedziesz musial zakladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
na ławce np mojej można, tyle że ie ma kto nóg z tyłu 3ymać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja pod rure od kaloryfera podkladalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening nr. 2 [26 wrzesnia 2012 roku, godzina 17.00]

przysiady rownolegle z 3 sekundowym przytrzymaniem 4x(20 powtorzen/60 sekund odpoczynku)
podciaganie podchwytem, szerokosc barkow +2,5kg 10x(5 powtorzen/120 sekund przerwy)
pompki na poreczach +2,5kg 10x(5 powtorzen/120 sekund odpoczynku)

Komentarz:
Dzisiaj nie mialem ochoty na trening. To z powodu przeziebienia. Katar + ogolna ociezalosc. Wczoraj i przedwczoraj gardlo. Dzisiaj tez garlo pobolewalo, ale wzialem tabletke. Dzieki tabletce zniknal tez, moze nie bol, ale spiecie w kregoslupie i karku, przez to wczorajsze rozciaganie. Za bardzo naciagnalem kark i kregoslup(chcialem wyprobowac dluzsze rozciaganie).
Dzieki tabletce do treningu i w czasie jego trwania nic mnie nie bolalo, jedynie czulem zakwasy na klatce i zgieciu w lokciu.
Przy pierwszych seriach pompek na poreczach myslalem, ze moge nie dac rady, ale zakwasy sie rozgrzaly i dokonczylem serie z zapasem.
Podciaganie tez bylo z lekkim zapasem, nogi mi niezle spompowalo, jak nigdy.
Takze trening przeszedl pomyslnie, moge podbic wyniki w piatek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium