SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie, dziennik treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak tam uważasz, ważne żeby progres był.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
2 dzien po treningu, a nadal ledwo co chodze.. Moze jeszcze ze 3 dni i przejda zakwasy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak być powinno. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak sie zastanawiam, czy tylko ja mam takie zakwasy, ze przy wstawaniu ledwo co prostuje nogi i chodze ledwo dotykajac pieta podlogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Spoko, gorsze miałem xD
Ale o dziwo nie po ćwiczeniach, a po sprintach.
Po ćwiczeniach, miałem takie coś jak Ty (domyślam się). A kiedyś jak sie bawiłem cały dzień w sprinty, na następny dzień, dosłownie nie mogłem z łóżka wstać. Cały dzień spędziłem w łóżeczku :D

Nie nadaje się do biegania, oj nie :/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja za sprinty jedynie podczas meczow, ale i tak juz nie bede gral w pilke tak czesto.
Moja kondycja jest strasznie cienka. Juz po paru metrach normalnego biegu dostaje zadyszke.. szkoda gadac. Przy treningu nog sie strasznie zmeczylem wiec i kondycja powinna pojsc przy okazji w gore ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja też mam chvjową kondycję. Ogólnie to jestem nieźle ułomny xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
6 sierpien 2012

Klatka:
pompki na poreczach wersja na klatke 8x2,5kg/8x5kg/6x7,5kg
pompki na taboretach z nogami wyzej 8x2,5kg/8x5kg/5x7,5kg
pompki na 3 taboretach 8x2,5kg/8x5kg/3x7,5kg

Biceps:
uginanie podchwytem jednoracz 8x2,5kg/8x5kg/8x7,5kg/8x10kg/8x12,5kg
uginanie mlotkowe jednoracz 8x2,5kg/8x5kg/8x7,5kg/8x10kg/L:5x12,5kg P:6x12,5kg

1 minuta przerwy miedzy seriami, 2 minuty miedzy cwiczeniami

Komentarz:
Sie rozpisalem i wyskoczyl blad ;/
W pierwszej serii w pompkach z nogami wyzej zle ustawilem krzesla bylo dosc niewygodnie. Moze przez to nie podbilem wynikow, ale odrobilem i poszlo lepiej na 3 krzeslach.
Duszno strasznie, dobrze, ze nie robilem dzisiaj nog ^^

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-08-06 18:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Co do zakwasów to ja mam tylko po przerwie (regeneracji) tydzień i mijają, za to zawsze mam zakwasy po wiosłowaniu sztangą, nie obeszło się jeszcze nigdy bez zakwasów grzbietu


Co do treningu chyba "odpoczynek" w porównaniu do nóg, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ten trening to nic w porownaniu do nog ;d Przy FBW zakwasy zdarzaly mi sie jedynie przy nowych cwiczeniach, ktorych dawno lub w ogole nie wykonywalem.
W splicie jest inaczej, tutaj bombardujesz w wiekszej ilosci serii i dodatkowo w wiekszej ilosci cwiczeniach. Trudno przy takim treningu nie miec zakwasow. FBW to pikus ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Actimelek Kenny

Następny temat

Mięśnie rąk i nóg

WHEY premium