SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Mareczuczek robisz bica 2x15kg czyli 30kg a wykroki 23kg?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Wykroki moim zdaniem dalej źle, ale niech sie Hubert wypowie. Wracaj odrazu do Pozycji wyjściowej a nie na raty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Wykroki źle - ruch powrotny powinieneś płynnie wracać do pozycji wyjściowej. Noga zakroczna ma być stale w jednym miejscu - jakbyś miał palce przyklejone do podłogi.

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie cały czas próbuję ogarnąć ten powrót dlatego takie ciężary. Chodzi tu zapewne o przeniesienie ciężaru na tylną nogę przy wstawaniu. Musze to opanować. Podsumowanie mogę zrobić jutro, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
jak z podsumowaniem szefie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Przyszedł czas podsumowań kolejnego miesiąca. Zawiedziony jestem sam sobą. Starałem się trzymać michę jak należy ale bywały i dni gorsze. Np w święta to masa poszła po tym całym jedzeniu a przez 2 dni kolejne czyściło mnie przeokrutnie. Co nie zjadłem to na tron od razu. Dziś wziałem leków tonę to już ok ale przez te 2 taka waga jest jaka jest. Przez ten miesiąc szlifowałem kulejącą strasznie technikę która i tak nie jest jeszcze zadowalająca. Z upragnieniem czekam na redukcję bo już dość mam tej masy, już nie mogę patrzeć na ten fat.

Zdjęcia są strasznej jakości,zrobie jutro nowe cyfrówką i wrzuce ponownie ale na razie wrzucam te bo dziś miałem zrobić podsumowanie to robie.

Zadowolony jestem tylko z uda bo poszło mi i to widać oraz z łydek.







Wymiary:
Waga 82kg
Biceps 36
Udo 60 (cm wskoczył)
Łydka 40
Klatka 108
Pas 92

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj sobota więc dzień Crossfitu ale nie dałem rady zrobić nawet 1 obwodu. na sztange zalozylem 38 i tak mi ciężko szło że na push press nawet nie miałem siły sztangi podrzucić. Padnięty jestem, jjem jak w Aushwitz. Ostatnie dni strasznie chuyowe mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Skoro masz operatora, to niech stanie tak, żeby kadr obejmował całą sylwetkę... Czy ja naprawdę piszę w niezrozumiałym języku? Ocena techniki za pomocą filmów jest trudna, więc nie utrudniaj jej jeszcze bardziej. To są naprawdę drobnostki, a sprawiają tyle problemów.

Gdzie film z mc?

Wykroki - nie mam siły. Wrzuć sobie ten gif na tapetę, w telefonie też.


Drążek - podciągaj sie do klatki, to wymusi odchylenie tułowia ale i pracę łopatek mocniejszą.

Wymach - pierwszy akapit dotyczył właśnie tego nagrania.

Francuz ma byc leżąc ze sztangą... Skąd Ci przyszło do głowy robić w ten sposób? Jeżeli już to dociskaj druga ręką pracujące ramie do głowy, żeby tak nie latało na wszystkie strony.

Uginanie z większą częstotliwością rób, tzn konc. jednej reki to eksc. drugiej.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-12-31 14:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mareczuczek
Dzisiaj sobota więc dzień Crossfitu ale nie dałem rady zrobić nawet 1 obwodu. na sztange zalozylem 38 i tak mi ciężko szło że na push press nawet nie miałem siły sztangi podrzucić. Padnięty jestem, jjem jak w Aushwitz. Ostatnie dni strasznie chuyowe mam


Co znowu się wydarzyło? Tyle pesymizmu i narzekania próżno doszukiwać się w dziennikach w dziale Ladies... Weź się garść człowieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wolne się kończy, trza się do szkoły zbierać

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium