SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Bierz się do roboty a nie marudź ze cie ząb boli, ja na jednej nodze chodzę i nie narzekam, Jak masz pusto to skocz do sklepu i tyle,jakies oszczędności chyba masz ?

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-11-04 21:40:41

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za wsparcie, na prawdę pomagacie mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Nie marudź,tylko bierz się do roboty.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9420
Przy takich prowadzących byłoby mi wstyd trzymać tak dietę i póki co mało z siebie dawać. Nikt nie mówił, że będzie łatwo . Zepnijcie poślady bo przy takiej opiece możecie bardzo wiele zdziałać. Szkoda, że się zgapiłem na nabór a wystarczyło 3 tygodnie nie wchodzić na sfd przez brak czasu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Mareczuczek
Ząb mnie nakur... przeszła mi ochota na jedzenie...

Chłopie idź do dentysty, a nie piszesz na forum, że Cię coś boli. Można sobie blogować, ale jeśli to wnosi coś do treningu.
Ciśnij bo jak się obudzisz w styczniu to jednak nie będzie Twoje lato- systematycznie i konkretnie, a nie pitu pitu na średniaka.
Jedziesz !


Zmieniony przez - 0sama w dniu 2012-11-05 12:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533





Wykroki tragiczne. Nogę wykroczną stawiaj dalej, nie garb się i nie pochylaj do przodu, patrz przed siebie a nie na swoje stopy. Nie widzę czy dotykasz kolanem podłogi, w każdym bądź razie nie rób tego.

Syzyfki bez żadnych ruchów w stawie biodrowym, duuużo wolniej i trochę głębiej.

Podciąganie robisz chaotycznie. Zwolnij fazę negatywną i schodź do pełnego rozciągnięcia na zupełnie prostych rekach. Podciągaj się do samej klatki maksymalnie spinając łopatki i nie pionowo do góry tylko "włażąc" pod drążek.

Wyciskanie - znowu za szybko, przecież nikt Cie nie goni. Łokcie prowadź bardziej na boki, na górze nie prostuj łokci.

W burpees mógłbyś konkurować z moją babcią, która ma 81 lat. To ma być pełna pompka, eksplozywny wyrzut nóg do tyłu, podkulenie i wystrzał do góry całym ciałem. Ty wyglądasz jakbyś miał za chwilę zasnąć.

Do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O takie rady mi chodziło, teraz mogę ćwiczyć. No wczoraj to ciężko było ale już jest git. Idę na siłownie, zdam relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak najwiecej ćwiczen nagrywaj na siłowni. Na instruktorów nie licz, 90% nie potrafi nawet poprawnie wykonać ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
jeżeli to ma być crossfitowe burpee, to klata, biodra i uda w jednym momencie powinny dotykać ziemi

*cześć Hubert

Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-11-05 17:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam swoją własną siłownię zrobioną w starym chlewku. Na trening poszedłem wcześniej żeby zmontować wyciąg ale okazało się że nie ma kołków do betonu i nie miałem jak śrub zamocować w ścianie. Jutro kupie kołki to zmontuje, dziś nie miałem jak po prostu. Jedzenie dziś było bardzo słabe, nie najlepiej się czułem i nie chcę tu się nad sobą użalać ale nie dałem rady po prostu. Nie spałem nocy. Jutro już będzie porządna rozpiska ;/ Przepraszam za kłopoty ale tak wyszło.

Co do treningu to płaska dziś 55kg, skos 50, wąski 45 a zamiast wyciągu zrobiłem francuskie zza głowy hantlem 15kg. Trening ok, pompa trochę na tricu była, trening krótki i przyjemny. Jutro obwody tak? Nagrać filmik z poprawioną technika?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium