SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie żebym reklamowała swój dziennik, ale prawie codziennie wklejam zdjęcia żarcia i codziennie gotuję coś innego. a nie jestem jakimś super znawcą kuchennym i to co robię może zrobisz tak naprawdę każdy jakbyś był zainteresowany jakimś przepisem to pisz na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw się usprawiedliwię trochę. Miałem problemy wczoraj z netem, nie mogłem wrzucić filmiku. Wrzucam go teraz od początku na Yt, 50% jest. Od rana sprzątałem na podwórku, tyle co rano zjadłem owsiane na mleku i orzechy, później obiad i niedawno schabowe zresztą wieczorem dodam dziennik. Ja pierś robię tak że kroję tak 250-300g w kostkę czy jakieś kawałki, wkładam w folię aluminiową, dodaje przyprawy do kurczaka czy do gyrosa zależy na co mam smaka, trochę wody, oleju i do piekarnika. Nie jest to może wybitna potrawa ale jak na moje umiejętności to jest dobrze :D Ociepliłem ogólnie wczoraj siłownie, sezon zimowy przetrwam :D Na złożenie wyciągu nie wystarczyło niestety czasu ale postaram się jak najszybciej to zrobić. Wczorajszy trening był udany, zasnąłem jak bobas o 22 przed telewizorem ze zmęczenia Dziś pojeździłem rowerem kilka km, dobrze było, wiatr mocny, czasami ciężko było pedałować ale ogólnie kondycyjnie dobrze to zniosłem :)Czuć było ostro przywodziciele i uda nad kolanem ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było 95% i się przerwało, no nie wiem co z tym jest ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
zmniejsz troche ten filmik to będzie ci się szybciej ładował i może wejdzie

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-03 19:06:34

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Jakoś wszedł, dałem na publiczny przez przypadek i koment i lajk

Btw. Polecam oglądać bez dźwięku albo wyciszyć i puścić sobie muzę bo słuchać tylko jakiś film :D

Zmieniony przez - Mareczuczek w dniu 2012-11-03 20:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cienko z węglami, nie mam owoców to lipa;/ Tak to bananami bym podbił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Powiem ci że zaraz Cię zjadą za technikę ćwiczeń tak samo jak mnie bo widzę teraz że takie same błędy robimy...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7045
"Powiem ci że zaraz Cię zjadą za technikę ćwiczeń tak samo jak mnie bo widzę teraz że takie same błędy robimy... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7045
Przepraszam za porpzedni cytat, przez omyłke wcisnałem enter. Chcialem tylko napisać, że dobrze, że Was zjada (sam nie mówię, że zrobiłbym lepiej) bo ćwiczycie źle a to się mija z celem. Bo przecież jak się ćwiczy mięśnie grzbietu na drążku czy nóg to przy złej technice te mięśnie nie są trenowane w 100% tylko minimalnie. A jak Was zjada teraz jak jesteście młodzi to Wam to zaprocentuje na przyszłe lata i dzięki ich doświadczeniu i Waszej odwadze i chęciach (które mam nadzieje nie miną szybko) będą z Was ludzie. Wiem, że to co napisałem wiecie ale to tak ku pokrzepieniu. Nie załamywać sie tylko zap*****lać bo warunki (wzrost, a i pewnie geny do nabierania masy) macie dobre także nic tylko się wziąć w garść i jak podejrzewam rezultaty będą oszałamiające. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, krytyka jest motywująca. Ja nie myślę że robie wszystko dobrze bo na pewno tak nie jest dlatego prosili o filmik żeby ewentualne błędy skorygować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium