SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lepiej zamocuj na kotwy, chociaż porządne kołki fishera tez mogą dać radę. Te zwykłe rozporowe mogą po jakimś czasie puścić.

Jeżeli nie wiesz, co to kotwa:


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-12 18:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Bug pisałeś tam że sos do kury do grahamki?? Do bułki lepiej sosu nie wal bo będzie ciekło i zrobi się taka miękka lipa;p chyba że jesz w domu nie w szkole bo do szkoły to zawsze troche w plecaku leży dlatego lepiej bez sosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
zaspałeś z relacjami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie śpię, mam teraz nauki trochę więcej;/ Wczoraj poszedłem na siłkę i ktoś mi kabel zakosił i nie miałem światła to przesunąłem klatkę i triceps na dziś. Nie było nikogo u braciaka w domu to nawet nie wiedziałem gdzie szukać tego kabla więc zmuszony byłem to przesunąć. Zaraz uzupełnię dzienniki, filmiki z dzisiaj i napisze co nieco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boże jeszcze PT nie działa i dziennik żywieniowy wygląda u mnie jak pisany w notatniku -_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no nie dam rady dodać żywieniowego, ledwo dałem radę zrzut zgenerować z wczoraj. Oszaleć można.



+ 19.30 białko + 300ml mleka + banan

+22.00 125g twarogu + jabłko + 100ml mleko + 40g orzechy

Z dzisiaj postaram się dodać na PT na kalkulatorze bo w profilu nie idzie...Chciałem zmontować ten wyciąg dziś, kołki są a okazało się że śrub do ściany nie ma. Jest ogólnie 6 śrub i one są tam do kółek itp. Nie wiem jak ja to zrobię, jutro pomyślę nad tym. Dodają się filmiki z treningu, niedługo będą i wrzucę to wszystko w całości

Zmieniony przez - Mareczuczek w dniu 2012-11-13 20:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam za spóźnienie, mam teraz trochę wiecej nauki w szkolę są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla tych co hejtują w dzienniku bugiego- staram się a jak tego nie zauważacie to trudno.

Tak pięknie wygląda u mnie kalkulator kalorii, gdy klikam Dodaj posiłek nic się nie dzieje: Nic nie mogę zrobić z tym niestety, złośliwość rzeczy martwych.

http://img441.imageshack.us/img441/4456/kalkulator.jpg


Tak jak wcześniej pisałem, wczorajszy trening przesunąć musiałem na dziś. Trening bardzo ok, z rozgrzewką 10minutową trwał 45minut. Czuć było ładną pompę po treningu, szczególnie na tricepsie.

Obciążenia na poszczególne ćwiczenia + filmiki :

*Płaska 55kg



*Skos 45kg ( 1 powtórzenie jakieś dzikie)



*Wąskie 45kg


Jedzenie ok, rano kupuje świeże bułki, z domu biorę szynkę, owoce i wodę kupuje rano. Robię sobie kanapkę i jjem od razu :D Po treningu oczywiście białko z mlekiem + 2 banany

Dzisiejszy przedtreningowy(450g piersi, 150g makaronu pełnoziarnistego, pomidor + kapusta. Kapustę i pół pomidora zjadłem zanim usmażyła mi się pierś).



Za 30minut zjem twaróg + kakao i mandarynkę . Pokombinuje jeszcze z dziennikiem ale wątpie że wyjdzie coś z tego;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Mareczuczek weź spróbuj w innej przeglądarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze edytować posta nie mogę

Wyciskanie wąskie 45kg:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium