SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
podaj adres to przyjadę Ci zakładać talerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Lipa to tutaj jest przez 30 stron
Czytam i czytam i uwierzyć nie mogę

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw piszecie że lipa samemu zakładać sobie sztangę a jak chcę tak ułożyć żeby tak nie robić to też źle. Spytałem tylko, napisz "Nie" to jeszcze pójdę na trening bo późno jeszcze nie jest...

Zmieniony przez - Mareczuczek w dniu 2012-12-10 19:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Dziewczyny was dopingują, nawet w Ladies SFD sporo o was rozmawiają. Brakuje wam sporo do nich, jeśli chodzi o dyscyplinę i zapał. Inna galaktyka panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak napisałem poprzedni post od razu wstałem z krzesła i poszedłem na siłownie. Zimno było w cholere i mimo że jestem chory to dałem rade :)

Plany na dziś:
*zwiększenie ciężaru na poszczególne ćwiczenia
*poprawa techniki na płaskiej
*poprawa techniki na wyciągu

Dzisiaj trening Klatka + Triceps

Klata:

Płaska 3 serie po 60kg
Skos 3 serie po 50kg

Triceps:

Wąski 3serie po 45kg( tu niestety nie udało się zwiększyć)
Wyciąg 1 seria 20kg, 2 seria 25kg, 3seria 28kg ( tak jak wcześniej pisałem dopiero zapoznaje się ze sprzętem)

Skończyło mi się dziś białko, po treningu wypiłem ostatnią porcję. W tym tygodniu kupię na 99% nową paczkę + po świętach kupie 3kg węgli to na 2/3miechy powinno starczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mareczuczek
Jak napisałem poprzedni post od razu wstałem z krzesła i poszedłem na siłownie. Zimno było w cholere i mimo że jestem chory to dałem rade :) Trening + rozgrzewka zajął mi godzinę.

Plany na dziś:
*zwiększenie ciężaru na poszczególne ćwiczenia
*poprawa techniki na płaskiej
*poprawa techniki na wyciągu

Dzisiaj trening Klatka + Triceps

Klata:

Płaska 3 serie po 60kg
Skos 3 serie po 50kg

Triceps:

Wąski 3serie po 45kg( tu niestety nie udało się zwiększyć)
Wyciąg 1 seria 20kg, 2 seria 25kg, 3seria 28kg ( tak jak wcześniej pisałem dopiero zapoznaje się ze sprzętem)

Skończyło mi się dziś białko, po treningu wypiłem ostatnią porcję. W tym tygodniu kupię na 99% nową paczkę + po świętach kupie 3kg węgli to na 2/3miechy powinno starczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Po ilu od posiłku poszedłeś na trening?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sry za dubla, zamiest edytować to zacytowałem.

Po około 1,5h ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Gdzie jest ten przepis bo za dużo stron do czytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Przepraszam z góry za obsuwki w rozpiskach ale urwanie głowy mam ostatnio przez szkołę i nie tylko. Rozpiszę wczorajszy i dzisiejszy trening.

Wczoraj był dzień obwodów.

Wykroki 3 serie po 15powtórzeń
Syzyfki 3 serie po 15 powtórzeń
Podciąganie 6,5,5 powtórzeń
Barki 3 serie po 15 (2x11kg)
Burpees 3 serie po 10 powt.
Pompki 3 serpie po 10 powt.

Wcześniej pisałem że jest już lepiej kondycyjnie, hmm może miałem jakiś lepszy dzień bo ostatnie obwody czuje bardzo dobrze a przez to że jestem podziębiony już od około tygodnia to dodatkowo mnie męczy .

Cele na dzisiejszy trening:
*zwiększenie ciężaru na wiosłowanie
*szlifowanie techniki

Trening Plecy + Biceps

Plecy:

Wiosłowanie 3 serie - 62kg
Wyciąg 3 serie - 37kg

Biceps:
Łamana 3 serie - 30,5kg
Uginanie z hantlami 3 serie - 2x 14kg

Cele na kolejny trening:
*zwiększenie obciążenia na łamanej

Trening uważam za bardzo udany. Trwał +- 40minut. Po powrocie ze szkoły i obfitym posiłku przespałem się chwilę i poszedłem na siłkę. Miałem o dziwo dużo energii i koncentracji. Ćwiczę ostatnio w spartańskich warunkach bo na siłce mam może max 5stopni C więc bluza, szalik, czapa, kurtka, rękawiczki i jazda. Krępuje to ruchy ale podczas robienia serii zdejmuje kurtkę co pomaga.

Zamówiłem wczoraj koszulkę Treca, dzisiaj mi wysłał więc jak tylko przyjdzie to dodam zdj. w niej :P

Z tego co pamiętam od nowego tygodnia zmiana planu treningowego? Które ćwiczenia się zmienią o ile się zmienią i czy dalej na siłowni będziemy trenować splitem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium