SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mareczuczek - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Chłopie nie przejmuj się hejtami tylko rób swoje, przyłóż się do michy i do treningu i będzie git

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejsze jedzenie:



Jeśli coś jest źle to po prostu napiszcie, ja już spadam. Jutro następna rozpiska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To samo co zwykle. Śmieciowa gówniana szynka,. brak zdrowego tłuszczu, mało tłuszczu ogółem a za dużo białka i węgli.

Nikt nie hejtuje, trudno, żeby Cie głaskać po główce skoro nie możesz kilku podstawowych spraw ogarnąć w ciągu tygodni. Przymocowałeś drążek czy mam przyjechać i to zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, to zamienię na pierś i do pojemnika. Orzechów dodać zapomniałem a łupałem dziś. Jaki drążek? O wyciąg ci chodzi?

Kolacja:


Zmieniony przez - Mareczuczek w dniu 2012-11-13 22:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wyciąg, czy przymocowałeś do ściany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Nie oglądałem nic powyżej strony 9, ale to co hubert Ci napisał było okej jeśli chodzi o technikę, ale chyba zapomniał jeszcze wspomnieć, że przy wykroku robisz jeszcze jeden poważny błąd, pchasz kolano do przodu po za linię stopy, kolano musi być w "stałej pozycji", masz schodzić w dół, a nie przenosić ciężar do przodu na rzepkę i się na kolanie podpierać. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
W tym posiłku 4 to chyba sie pomyliłeś z tą piersią, bo jeżeli nie to prawie pół kilo cycka na raz to raczej przesada.120g białka w posiłku to niektórzy na 3 – 4 posiłki mają, no chyba ze się mylę bo coś się pozmieniało. Połowę tej piersi możesz walnąć do bułek i od razu nie masz śmieciowej szynki i białka mniej tak jak pisze Hubert. Ja kupiłem oliwę z oliwek ( w marketach wypuszczane pod ich nazwą dużo nie kosztują) i dodaję po łyżce stołowej ( ok. 10g) polewając czy to ryż czy makaron albo do sałatki.

A tak w ogóle to powodzenia i będę wpadał czasem sprawdzić jak idą postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem. Kupiłem dziś filet z kury, przyrządzę sobie dziś po obwodach i wrzuce zdjęcia. Oczywiście pójdzie to do pojemnika i jutro do szkoły, koniec z szynką . Dziś już grahamki mi ledwo szły bo mi kumpel zeżarł paprykę a bez suche było w cholere. Tam na prawdę było 450g piersi, ledwo wcisnąłem w siebie to Miałem zostawić połowę na 2 posiłek ale takie dobre było Kupiłem dzisiaj te kołki, na 99% są dobre, braciak przyjedzie od dziewczyny to będziemy montować.



Jutro na śniadanie zrobię sobie te owsiane z orzechami i białkiem te co pisaliście, ciekawi mnie jak będzie smakowało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fayah
Ja kupiłem oliwę z oliwek ( w marketach wypuszczane pod ich nazwą dużo nie kosztują) i dodaję po łyżce stołowej ( ok. 10g) polewając czy to ryż czy makaron albo do sałatki.



Tak właśnie planuje robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oby wytrzymały te kołki, ja bym jednak wykosztował się na kotwy. Wtedy masz gwarancję, że wyciąg nie spadnie Ci na łeb podczas ćwiczeń. Ściana z cegły, porothermu czy bloczków?

Jaka długość kołków i czy masz do nich podkładki?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-14 17:53:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej

Następny temat

Mała silownia w pokoju

WHEY premium