SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy Push Pull'u miałeś stały zestaw, czy zmieniałeś ćwiczenia w zależności od dnia, czy tygodnia?

Czułeś działanie tych treningów metabolicznych jak w przypadku aero? Masz jakiś punkt odniesienia do nich?

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2013-02-10 19:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Zmieniałem, stałe jedynie były przysiady i push press, pozostałe 2-3 ćwiczenia zmieniałem, zmiany robiłem może nie co trening ale dość często. A działanie ich odczułem zdecydowanie intensywniejsze niż aero, mam wrażenie że tradycyjne aeroby potrafię kontrolować i dostosować je do swojej wagi i celów, zaś przy treningach metabolicznych schodziło ze mnie wszystko, zarówno tłuszcz jak i spora część mięśniówki, dlatego też w pewnym momencie ich zaprzestałem. Na dzien dzisiejszy nie odważyłbym się już chyba robić tego typu treningów :) szkoda wypracowanej masy mięśniowej, choć doskonale zdaję sobie sprawę że są też zwolennicy tylko i wyłącznie tego typu aktywności nastawionej na redukcję, ja jednak preferuję tradycyjne aero :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenujesz bardzo rano, jeśli dobrze zrozumiałem o 7:00 często. Masz w ogóle siłę na treningach? Jesz coś przed nimi?


Stosujesz teraz coś wspomagające spalanie tłuszczu? Kofeinę, syntetyczne spalacze, itd.?

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2013-02-10 21:38:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Tak, zawsze rano :) nie wyobrażam sobie robić treningu wieczorem po całym dniu pracy etc :) kilka razy próbowałem ale to nie dla mnie, zawsze wolałem rano ćwiczyć, wiem że daję z siebie wszystko, później cały dzień odpoczywam ;) Trenuję zawsze po pierwszym posiłku, na dzień dzisiejszy jest to tylko 200g kury, kiedyś robiłem placki z izolatu i mąki pełnoziarnistej ale są zbyt syte. Trening zaczynam około 1-2h po posiłku, staram się nie wcześniej a już na pewno nie później, jak przerwa jest dłuższa jak 2h to wypijam 50g WPI ale dawno nie miałem takiej sytuacji, zwykle mam wszystko poukładane :)

Co do supli na dzień dzisiejszy to od czasu do czasu spalacz z kofeiną, zieloną herbatą etc, zwykły prosty tani środek, nic specjalnego, wygrałem go w jakimś konkursie o którym pisałem jakoś w czasie świąt :) Nie mogę go polecić niestety :P ale za free więc nie narzekam :) 200mg koffy jak by nie było w kaps. jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jesteś senny po porannym treningu (kilka godzin po) ? Organizm nie domaga się snu (pomijając sporadyczne drzemki)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Czasem tak, najgorzej jak złapie mnie znużenie w pracy. Generalnie takie ciężkie chwile mam między 15-17 i w tedy staram się albo wypić kawę (drugą bo pierwszą piję po przebudzeniu) albo znaleźć jakieś zajęcie, jak już jest w miarę spokojnie w pracy to pozwalam sobie na drzemkę 30 minutową i siły wracają na pozostałą część dnia :)
Tak ogólnie to mało snu chyba nie mam, powiedzmy że kładę się przed 23 do łóżka, posiedzę na necie i zasypiam o 23:30, jak wstaję o 6 lub przed to jak by nie było 6h snu jest :) ale dziennie tak nie ma, czasem pośpię do 7 jak wiem że trening mam krótki. Do tego w weekend mam sporo wolnego, zwłaszcza jak nie mam zajęć, dziś zrobiłem sobie wolne od siłowni i tak w zasadzie to gdyby nie posiłki to z łózka bym nie wychodził :) Leżę, czytam, coś się pouczę i zbieram energię na cały tydzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim zacząłeś trenować dwa lata temu uprawiałeś jakieś sporty?

Jak pracujesz, że możesz pozwolić sobie na drzemkę w pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Wpis do powiadomek.

Też kiedyś z rana ćwiczyłem i bardzo sobie to chwaliłem. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
Ok, pisze w dzienniku ;) Gdybyś mógł sobie przypomnieć z jakiego poziomu kalorii zaczynales to wakazyjna redukcje i na ilu skonczyles. oraz porownanie wagi przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
pawel1235
Zanim zacząłeś trenować dwa lata temu uprawiałeś jakieś sporty?

Jak pracujesz, że możesz pozwolić sobie na drzemkę w pracy?


Zawsze kulturystykę :) jednak wcześniej mój program był prowadzony bezwiednie :) niby trenowałem poprawnie, do dziś w sumie większość robię tak samo, jednak sposób żywienia zmienił się diametralnie :) w tej kwestii zrobiłem obrót o 180 stopni. Ten sport bez odpowiedniej diety nie ma po prostu większego sensu.

Barszczyna
Też kiedyś z rana ćwiczyłem i bardzo sobie to chwaliłem. : )


Dziś trenowałem później niż zwykle, po 4 posiłku o 16 i to już nie było to samo :/


wasdin
Ok, pisze w dzienniku ;) Gdybyś mógł sobie przypomnieć z jakiego poziomu kalorii zaczynales to wakazyjna redukcje i na ilu skonczyles. oraz porownanie wagi przed/po?


Znalazłem rozpiskę z hmm jakoś połowy redukcji:

1. Posiłek: Płatki owsiane 40g, 4 białka + 2 żółtka, cynamon 5g, siemie lniane 20g, tran 5g, WPC 40g
2. Posiłek: Makaron pełnoziarnisty 30g, pierś z kurczaka 150g
3. Posiłek: 6białek jaj + 2 żółtka, Olej lniany 20g
4. Posiłek: Pierś z kurczaka 150g, Oliwa z oliwek 25g
5. Posiłek: Pierś z indyka 150g, Oliwa z oliwek 25g
6. Posiłek: Makrela wędzona 200g, Olej lniany 20g, Tran 5g

Coś na około 2600kcal więc myślę że redukcję skończyłem na około 2000-2200 kcal ale nie jestem pewny, średnio ucinałem 200kcal co około 7-10 dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO WYJADACZY

Następny temat

sto piec kilo i brak masy miesniowej

WHEY premium