SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104134
A siłowo jak stoisz? Bardzo zjechałeś z ciężarami?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co pijesz aż tyle wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Ciężary myślę że na podobnym poziomie, wiadomo, klatka na pewno słabsza ale na redukcji nie szaleje tak z ciężarami, wiosłowanie hantlem zauważyłem zdecydowanie słabiej mi idzie, przysiad również. Martwymi nigdy się nie forsowałem, za to pompki na poręczach z obciążeniem i podciąganie na drążku z obciążeniem na tym samym poziomie jak nie lepiej. Ściąganie drążka wyciągu górnego myślę że na tym samym poziomie.

W większości ćwiczeń nie ma progresu co do ciężaru ale tez nie ma drastycznych spadków więc myślę ze po przejściu na masę będzie poprawa co do siły

A z woda nie wiem co jest, po prostu ciągle mam pragnienie. Prawdopodobnie podświadomie staram się czymś stale zapełnić żołądek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś już po treningu, pobudka przed 6, wrzuciłem 200g kury podgrzanej na parze, zwykle podgrzewałem mięso na patelni, ale staram się unikać już tego. Na 7 poszedłem do pracy, o 9 wyjazd na siłowni, w między czasie BCAA Xtra Dring plus kapsułka kofeiny.

Klatka:
Wyciskanie na maszynie 2x20
Wyciskanie sztangi leżąc 5x15-8
Wyciskanie Hantli na skosie dodatnim + rozpiętki hantlami na ławce poziomej 4x10
Wyciskanie na maszynie w wąskim uchwycie 4x10
Rozpiętki na maszynie 4x10

Brzuch:
Wznosy nóg ze zwisu 5x10
Spięcia boczne na ławeczce rzymskiej 4x20

Po wszystkim 50g mix WPC + WPI, zapomniałem zabrać BCAA i Aero na bieżni 45min po której to kolejna porcja mixu WPC+WPI również 50g

Teraz jestem już po po pierwszej i ostatniej porcji węglowodanów czyli 50g makaronu pełnoziarnistego i 200g piersi z kurczaka.
Do tego kawa ze stevią, polecam wszystkim ten słodzik, nie sądziłem że mogą być takie różnice w smaku, aspartam nie dorasta stevi do pięt.
W Tesco jest do kupienia proszek za 15zł i tabletki w wygodnym pudełeczku za 14zł, ja mam to drugie.

Teraz wyjazd na uczelnie a jutro ciężki dzień mnie czeka. Bo prócz zajęć do 15 to od 16 urodziny bratanicy mojej dziewczyny. Trzeba przygotować poncz bezalkoholowy i posiłki :D Pewnie siłownię sobie odpuszczę, bo dzieciaki na wieczór trzeba będzie odwieźć do domów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś po wczorajszym odpoczynku, sądziłem że samopoczucie będzie dobre. Okazało się jednak odwrotnie. Od rana byłem ledwo żywy, wczoraj cały dzień w kuchni spędziłem pichcac dla dzieciaków na urodziny bratowej mojej dziewczyny. Musiałem się zwolnić wcześniej z zajęć na uczelni bo już nie dawałem rady.

W drodze do domu wstąpiliśmy do media markt i ten niedzielny spacer po supermarkecie znacznie poprawił mi humor :) zjadłem 200g piersi z kury z 15ml oleju lnianego, pospacerowałem po sklepie i ni stąd ni z owąd znalazłem się na siłowni :) Przed nią jeszcze 2 kapsułki kofeiny i 20g BCAA z HiTeca.

Barki
Wyciskanie sztangi siedząc zza głowy + unoszenie hantli bokiem 6x15-8
Wyciskanie hantli siedząc + unoszenie hantli przodem z supinacją 4x12-8
Wznosy ramion + podciaganie sztangi do brody 3x10

Biceps
Unoszenie sztangi prostej 4x10
Unoszenie hantli siedząc na ławeczce skośnej 4x10
Unoszenie hantli młotkowo 4x10 + ostatnia potrójny dropset

Po wszystkim 20g BCAA i 40min aero na bieżni, szybko zleciało oglądając panoramę :)

Wrzucam fotki z dzisiaj, nogi widać znacznie odstają.






Ostatnie zrobione już w domu na potrzeby konkursu w którym to wygrałem białeczko :)

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2013-03-03 21:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
spora lapa, ale z brzuchem chyba bywalo lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Zdecydowanie, jak bym był pierwszy raz na redukcji to stwierdziłbym że po prostu mam taką genetykę, brak prostego brzucha. Jednak na poprzedniej redukcji w zeszłym roku było znacznie inaczej, widać to zresztą na miniaturce :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś z rana na treningu wymęczyłem nogi, i doznałem malej kontuzji, a co najśmieszniejsze to w okolicach łopatki.
Już przy pierwszym ćwiczeniu, siedząc na maszynie i prostując podudzia, musiałem zbyt mocno chwycić za rączki i nadwyrężyłem prawdopodobnie jakiś rotator stawu barkowego, ból jak przy zawale, kłujący pod łopatką.
Boli do teraz, cała reszta treningu zrobiona bardzo ciężko.

Prostowanie podudzi na maszynie siedząc 6x10
Prostowanie podudzi na maszynie siedząc jednonóż ze zmiana kąta ustawienia stopy 4x15
Wykroki chodzone 4x10
Przysiady jednonóż 3x10

Zginanie na maszynie siedząc 6x10
Zginanie na maszynie leżąc 4x10

Wspięcia na maszynie stojąc 4x20

Brzuch:
Unoszenie nóg ze zwisu 4x15, 15, 10, 10

Aeroby już odpuściłem, po przyjściu do domu ból był na tyle silny że wziąłem ketonal, spróbuję to jeszcze posmarować dziś maścią choć nie wiem czy dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
masz zamiar dalej obcinac kalorie i rzezbic ten brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Nie :) Kalorie już zostaną na tym poziomie, żadnych proporcji BTW nie będę już zmieniał do końca redukcji :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO WYJADACZY

Następny temat

sto piec kilo i brak masy miesniowej

WHEY premium