SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzisiejszy trening:

Barki:
Wyciskanie sztangi z zza głowy + Unoszenie hantli bokiem 5x10
Podciąganie sztangi do brody + unoszenie hantli przodem 5x10
Szrugsy 5x20-10

Brzuch:
Wznosy nóg ze zwisu 4x10
Spięcia boczne na ławeczce rzymskiej 4x10
Allahy na wyciągu górnym 4xmax

Przedramie:
Zginanie + prostowanie nadgarstków 3xmax

po wszystkim aero na bieżni 40 min

Dieta bez zmian :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
START W DEBIUTACH

Wiele osób ostatnio pyta mnie czy nie chciałbym wziąć udziału w debiutach, sam nie miałem zdania co do tego, trenuje tak jak zawsze, i tak jak zawsze robię formę na końcówkę marca, tego roku jestem na plus 10kg w porównaniu z zeszłym, myślę też że ze znacznie lepszym bf niż miało to miejsce równy rok temu. W ostatnim czasie krążyło mi to po głowie, ale nie byłem zbytnio pewny co do samego startu i tego jak poprowadzić ketozę.

Z dniem dzisiejszym, mogę powiedzieć że mimo braku specjalnego przygotowania spróbuję swoich sił na zawodach, kategoria w jakiej chce wystartować to kulturystyka do 70kg. Nie liczę na żadne miejsce tylko na zdobycie nowego doświadczenia, które myślę zbliży mnie do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski w roku 2014.

Mam niewiele czasu bo zostało raptem 10 dni, więc pozostaje mi teraz tylko manewrowanie solą, wodą i ładowanie węglowodanami przed zawodami. Trening póki co bez zmian. Split z przerwami 30sek Chce zrobić w tym tygodniu wszystkie partie 2 razy. Nóg już robić nie będę.
Główną uwagę zacznę teraz przykładać pozowaniu.




Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2013-03-13 12:23:05

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2013-03-13 12:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
Powodzenia, trzymam kciuki. Relacjonuj wszystko na biezaco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wrzucam fotki z dzisiejszego poranku, po śniadaniu lekko zmęczony. Dieta już pomału zaczyna mnie wykańczać. Dziś trening zrobię po drugim posiłku wyjątkowo, mam kilka spraw jeszcze teraz do załatwienia w związku z debiutami.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Zapraszam wszystkich do nowego działu z moim dziennikiem treningowym, a mianowicie do Hi Tec Nutrition w którym to od dziś będę przedstawiać dalszą część mojej relacji :)

Hi Tec Nutrition
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO WYJADACZY

Następny temat

sto piec kilo i brak masy miesniowej

WHEY premium