SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Z czasem mam ciężko :/ niestety się gonię, pracuję na jeden pełny etat plus stałe 0,33 plus 0,25 od czasu do czasu na zlecenie, więc generalnie jestem w ciągłym biegu, stąd też nie raz ta monotonia jedzenia kuraka. Choć przed chwilką poszła jajecznica :) 10 białek + 1 zółtko :) zwykle wpadam na siłownię o 7 rano, robię trening, aero spokojnie jem etc i od 9:30 do 22:15 w pracy. A nastrój podobny, do tego o dziwo aero mnie ostatnio męczy nieprzeciętnie, zwykle godzina bieżni była dla mnie relaksem a od tygodnia nic tylko spoglądam na zegarek, szczerze to nie mogę się doczekać masy i "swobody" dietetycznej, teraz już wiem że glupotą z mojej strony było podczas poprzedniego okresu budowania masy rygorystyczne pilnowanie diety, tym razem będę pozwalał sobie na cheat meal'e :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wczoraj na treningu były plecy

Podciąganie szeroki uchwyt z obiażeniem 5x5 +5kg; +5kg; +7,5kg; +7,5kg; +10kg
Ściąganie drążka wyciągu górnego wąsko 5x 15-8
Wiosłowanie hantlem 4x12-8
Martwy ciąg 4x12-8
Przeprosty z opadu tułowia 3x12-8
Ściąganie jednorącz uchwytu wyciągu górnego z supinacią 2x12

Jedynie przy wiosłowaniu hantlem zszedłem nieco z ciężaru, resztę robiłem tak jak zawsze, z tym że znacznie większa ilość powtórzeń niż np miesiąc temu, do tego znacznie krótsze przerwy bo cały czas staram się utrzymywać je w okolicach 1 min. Dlatego też nie łączę już partii, zwykle zrobiłbym jeszcze biceps. Wczoraj już cięzko było przy ostatnim ćwiczeniu. Po wszystkim łyk BCAA + Leucyna w sumie 30g proszku, dwa ćwiczenia na przedramie i wskoczyłem na bieżnię, jak wczoraj pisałem aero strasznie mnie męczy ostatnimi czasy, staram sie różnicować więc 25min było na bieżni, 15min na rowerku i 10min na orbitreku.

Mało tego to piorąc 2 dni temu spodenki wrzuciłem je z roztargnienia do prali razem z MP3 :| Ale swego czasu kupiłem na allegro MP3 za uwaga 4 zł :D więc jest alternatywa, może nie daje tak czystego dźwięku jak poprzednia ale wystarczy póki co :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi przy aero na rowerku lepiej czas leci jak mam coś do czytania.


Wystarcza Ci ok. 6-7h snu?

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2013-02-09 08:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Myślę że duże lepiej się czuję po tych 6-7h niż jak nie raz pozwalałem sobie pospać 8 czy nawet 10 w weekendy, strasznie rozbity wtedy chodziłem. Przy tych 6h zawsze jestem wypoczęty, przynajmniej tyczy się to siłowni :) w pracy do której chodzę na 14 pozwalam sobie raz na jakiś czas przymknąć oczy na 30 min. i to też ładuje baterię na resztę dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz w ogóle długoterminowy cel? Po co ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Przykładam się do tego teraz tak że faktycznie mógłbym czegoś oczekiwać, ale nie myślę w ten sposób, póki co to chyba tylko hobby, choć przyznam że sama sylwetka sporo mi pomaga w pracy, faktycznie jestem też instruktorem kulturystyki i specjalistą żywienia w sporcie, ale nie pracuję jak wiesz w tym kierunku, jednak w pracy fizjoterapeuty ludzie również zwracają uwagę na to jaki sam prowadzę tryb życia i w znaczny sposób ich samych to motywuje do pracy nad sobą, czy to dotyczy prostych wad postawy u młodych czy ostatnio nawet amputacji u starszych.

Nie sądzę że miałbym jakieś szanse w zawodach, nawet w debiutach, jedyna waga w jakiej mógłbym startować to 70g, czyli najniższa, ale patrząc na formę chociażby zeszłorocznych zawodników myślę że byłbym daleko w tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu Ci zajęła redukcja do efektów między pierwszym a drugim zdjęciem z pierwszej strony dziennika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Szybciutko poszło szczerze mówiąc :) już nie pamiętam dokładnie ale jak tylko zacząłem aero to po miesiącu już je kręciłem 4x w tygodniu po 40 min do tego 3x w tygodniu w dni bez treningu robiłem treningi metaboliczne. Węgle uciąłem przechodząc do ketozy, w tedy jeszcze nie wiedziałem co i jak na mnie działa, teraz doskonale zdaję sobie sprawę że niskie węgle i wysokie tłuszcze to mój typ :) Myślę ze około 2 miesięcy potrzebowałem, z supli czy odzywek to tylko bcaa przed aero/metabolicznym i WPI po treningu, aha i kapsułki kofeiny przed treningiem i w ciągu dnia, to był czas w którym przestałem pić kawę, więc sobie pozwalałem na większe ilości koffy syntetycznej, choć też z pewnym umiarem, niestety mam lekką arytmie a nadmiar kofeiny tego tylko ją pobudzał. Treningi w tym czasie to na zasadzie push&pull, bardzo dobry wybór myślę na okres redukcji.

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2013-02-10 11:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi metaboliczne? Masz na myśli tabatę, hiit'y, itp? Co dokładnie?

Przed redukcją jak trenowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
W moim wypadku wyglądało to mniej więcej tak:

8x Przysiad przedni
8x Push Press
8x good morning/MC
8x wiosłowanie w opadzie
8x Przysiad tylni

90sek odpoczynku i powtórka, z każdym treningiem starałem się zwiększać ilość obwodów aż doszedłem bodajże do 8. Dawało popalić, robiłem to zawsze wieczorem, w dnie nie treningowe nawet jak rano zrobiłem aero to wieczorem ten trening. długo jednak tego nie ciągnąłem, max 6 tygodni, trochę ponad miesiąc myślę.

A przed redukcją było różnie, ale głównie push&pull, w przerwach między nowymi rozpiskami tradycyjny dzielony. Jednak w tedy nie było to z głową robione, trenowałem bez większej wiedzy, bez diety, wiadomo, nie ma co ukrywać że bez pieniędzy ciężko jest, dlatego też posiłki nie mogły być takie jak np. teraz a samym treningiem niewiele zdziałamy, to tylko bodziec, wszystko tkwi w diecie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO WYJADACZY

Następny temat

sto piec kilo i brak masy miesniowej

WHEY premium