SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Martucca, czyli zmagania mamuśki %-), podsumowanie strona 103

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dajesz Emma dajesz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Pięknie i jak tu egzotycznie pomelo, ananas ... super

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo tych pompek
Ja tylko ze 3 męskie bym zrobiła, albo nawet i nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
40 pompek męskich jest moc
Jak czytam tę wytrzymałościówkę to już mi się pot po tyłku leje ...a co dopiero ją zrobić.
BTW idzie Ci super, jestem ciekawa podsumowania

Też tak mam,że jak tylko jem więcej ww to się zaraz robię głodnaBiałko jednak przymula

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ SIEDEMNASTY

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień treningowy

MICHA

1. Jajka, siemię, banan

TRENING

2. Ananas. Lean Dessert Cinnamon Roll

3. Rzodkiewki, soczewica czerowona, kapusta, oliwa z oliwek, koperek i czosnek

4. Gruszka, ogórek

5. Kurzy cyc

6. Orzechy pecan, papryka czerwona, 1 figa świeża

7. Sok z marchwi, buraka i jabłka, pomidorki koktajlowe, oliwki

8. Soczewica „Beluga”, kapusta, czosnek, pomidory

9. J.w.


RAZEM: 1,450kcal B: 107; W: 194.7; T: 29.3---> 30%/52%/18%

Zostałam ostrzeżona przez szefową, że jedzenie tylu owoców na redukcji nie wróży nic dobrego Stąd też zmiana: wprowadzam strączkowe (poza soją oczywiście) i od jutra płatki owsiane i quinoa’ę

Jeśli chodzi o warzywa, to czuję się w obowiązku napisać od czasu do czasu, ile ich zjadam Więc dzisiaj poszło:
250g rzodkiewki
1 spory ogórek, ok. 300g
150g czerwonej papryki
250g pomidorków koktajlowych
250g pomidorów
¾ główki kapusty

Nie wykluczam, zjedzenia dziś pozostałej ćwiartki



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING

1. PushPress 5/5/5/5/5

5x18kg/5x22kg/5x26kg/5x30kg/5x32kg (+6kg)

2. 15 min jak najwięcej obwodów

5 Turkish Getup sztangielka 4kg (+1kg)
7 wypadów z przeskokiem na nogę
10 zarzutów 18kg (+3kg)
13 mountain climbers

7 obwodów; 15min 10 sek +12 sek; 1 obwód mniej *

3. Cardio na wioślarzu

HIIT: rozgrzewka + 13 interwałów 30/30 (w sumie 17min 6sek); 3397m; HRmax: 173; HRavg: 167

4. Military sit ups: 75

*Nie wiem, czy to dobrze, czy źle...

Trening, raczej OK, biorąc pod uwagę, że po wytrzymałościowym czołgałam się do wioślarza i ledwo się na nim utrzymałam

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś mam bóle Głównie w barkach, klatce, brzuchu, czworobocznych, a także bóle pomniejsze, np. w zębatych przednich

Vena chyba Mamma chciałaś powiedzieć

Laurynka Wierz mi, ja tam wolę swojską karkóweczkę albo coś, co kiedyś biegało, niż jakieś tam egzotyczne coś, co na drzewie rosło


Asariah Zacznij burpee challenge, to osiągi szybko się poprawią

Amadi Tyle, że ja przy tych pompkach w pewnym momencie musiałam zacząć robić przerwy co dwie
A co do tych ww... To ja nie ogarniam, jak ktoś się może odchudzać na samych owocach . Chyba musiałabym zjeść z 5kg na dzień, żeby jakoś głód zabić

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-04-01 20:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Ty ale zżarta jesteś

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, jak myślę o burpee to mi się treningi BJJ przypominają i to umieranie podczas wykonywania tego czegoś - na razie nie muszę tego robić, to nie będę

w ogóle ale masz dietę ciekawą, ja bym tak nie mogła a śniadanie to w ogóle abstrakcja dla mnie Ty nie chodzisz głodna aby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vena sama zażarta jesteś, a mi wytykasz

Agata Ja tam lubię umieranie po treningu, właściwie za udany uważam ten, po którym mam mdłości
Głodna chodzę, a jakże... Ale to w końcu redukcja i trochę pomęczyć się trzeba

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIEŃ DZIEWIĘTNASTY

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MICHA

1. Owsiane, jabłko, Lean Dessert cynamonowy (pół miarki)

TRENING

2. Jagody, Lean Dessert waniliowy (pół miarki)

3. Pomarańcza, rzodkiewki

4. Makrela wędzona, ogórek, marchewka

5. Soczewica czerwona, granat, oliwa z oliwek, czosnek, oliwki, natka pietruszki

6. Soczewica Bulgar, brokuły, sok z marchewki, buraka i jabłka

7. Dorsz, brokuły, czerwona papryka



RAZEM: 1,558kcal B: 104.1; W: 212.1; T: 36.2 ---> 27%/52%/21%





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING

1. Podciągania:
a. Wiszenie na drążku (głowa nad drążkiem); 3x max: 10 sek – 10 sek – 10sek
b. Wiszenie na drążku (ręce kąt prosty); 3x max: 8 sek – 6 sek – 5 sek
c. Podciągnięcia na gumie; 3x max: 4x – 3x – 3x*

2. 5x obwód jak najszybciej
15 burpee
10 pompek**
5 CurtisP***

16 min 5 sek

3. Cardio na wioślarzu

HIIT: rozgrzewka + 13 interwałów 30/30 (w sumie 17min 05sek); 3475m; HRmax: 172; HRavg: 164#

4. Military sit ups 75x


*Podciągnęłam się 4x Co prawda na gumie, ale i tak się bardzo cieszę Nie wiem, czy te sekundy, sa sekundami czy ich częściami, bo mam dziwną skłonność do przyśpieszania liczenia w miarę upływu czasu

**Męskie w czterech obwodach, w później damskie, oczywiście przerwy musiały być, pod koniec co 1-2 powtórzenia

*** 16kg +3kg


# Nie za dobrze, ale widzę, że im bardziej się skatuję wytrzymałościówką, tym trudniej podnieść mi tętno


Trening udany. Tak myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
dziwnie wyglada teraz ta micha jak trzeba w niej miecha z lupa szukac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jest białko przecież

Marta, to chyba przez kaloryczność głodna jesteś no nie? Jesz dwa razy więcej posiłków niż ja, a ja głodna nie chodzę.. ciekawe.. Może ja za mało jem i mi metabolizm zwalnia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Giiie / Siłaaaa / Dziennik

Następny temat

Jak zacząć i co ? nietypowa sytuacja

WHEY premium