SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Martucca, czyli zmagania mamuśki %-), podsumowanie strona 103

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzialam, ale nie wiedzialam, ze to wszystko jesz '

Ja to znam tylko Syntha-9 i Lean Dessert

A najbardziej hardkorowy wspomagacz jaki kiedykolwiek bralam to CLA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja raz brałam efke, ale po dwóch dniach zaliczyłam zgon i odstawiłam to - nigdy więcej
Marta, jak będziesz miała okazję to kup sobie ProDessert z CNP jest orgazmiczne dosłowanie
A te suple jem, ale nie wszystkie na raz

Jak chcesz coś o spalaczach się dowiedzieć, to wal śmiało No i wolumizerach azotowych też

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-03-17 00:26:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa, przypomnialo mi sie, znam jeszcze cos Maz mial kiedys takie bialeczko Fruit Blaster, podbieralam mu To byla dopiero rewelacja
Tyle, ze go juz chyba nie produkuja

Hahaha, moj kolega z nadcisnieniem zaczal brac thermala, w nocy sie obudzil, cisnienie zmierzyl i... odstawil

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-17 00:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja w ogole malo probowalam ale z tych co probowalam to najbardziej podchodzi mi Syntah 6 i to mocca i ciasteczka, wanilia mniej, a czeko odpada zupelnie. Lean Desert jest tez calkiem sympatycznym MRP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym spróbowała tych MRP Muscle Milk z Cytosportu ale chyba w okresie redukcji nie mogę tego z uwagi na węgle chyba że Obli da mi błogosławieństwo, że moge to pic po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
"na podstawie tego, jak rozkłada mi się sadło (górna część ud, zadek, biodra), problemów ze zrzuceniem ostatnich paru kilo, ogromnych wahań wagi w czasie cyklu (2-3kg)"

Alez witaj w klubie. Co prawda moj zadek akurat w stosunku do wzrostu czy reszty ciala duzy nie jest, ale udo w gornej partii jest konkretne, nad ledzwiami walek sadla nawet jak u mnie chudo i kosci wystaja. Wlasnie 10 przed okresem nabralam 1-1.5kg wody
Taaa, no to dobra, jem zielone, moze bedzie dobrze. A w tym temacie to gdzies cos bylo o unikaniu lnianego, ale nie doczytalam czy to ten przypadek??? A rozwinelabys temat supli?

Ja 81, babciu


Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-03-17 09:57:04

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Marta gratki za pompki męskie Asariah to nasz mały koksiarz Zdrówka dla dziecka Miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Martucca ja tez troche pokibicuje,i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale już jest przecież jeden spam
Marta, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak upłynął wieczór i poranek...

DZIEŃ TRZECI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agata to już wiem, do kogo mam się udać po porady odnośnie whey'ów

Fala Ja się niesamowicie cieszę z progresu w pompkach Myślę, że to zasłuda burpees, które sumiennie trzaskam (prawie) każdego dnia

clearwater Dzięki za odwiedziny i doping

wrong oglądałam zdjęcia twojej sylwetki. Na 100% nie jesteś "estrogenowa". Masz szerokie ramiona, małą pupę, wąskie biodra; żeby się pokusić o takie stwierdzenie, musiałabyś mieć typową budowę gruszki
Ale zielone badyle zawsze warto jeść
Odnośnie „supli” to trochę byłoby pisania, ale mam nadzieję napisać krótki art, w którym będą też wspomniane

Rocznik 81 ----> smarkula

Marcin Dzięki I widzisz, jeden spam w dziale to za mało

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MICHA

1. Jajka, siemię, jabłko, błonnik z buraka cukrowego
2. Orzechy brazylijskie, truskawki

3. Kotlety mielone z kurczaka (cyc+udko bez skóry+suszone obierki z buraka ), pomidory, oliwa z oliwek, papryczka chili

4. Schab, brokuły

5. Flądra, marchewka, kalarepa, oliwa z oliwek

6. Białka jaj, grapefruit

8. Będzie jeszcze Lean Dessert Chocolate Fudge (lenistwo )


RAZEM: 1,483kcal B: 143.7; W: 69.6; T: 69.4 ---> 39%/19%/42%

Osiem posiłków, brzuch pełny, a przy tym niecałe 1500kcal----> podoba mi się ta dieta


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING

Dzień beztreningowy


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przeziębiłam się i rzęze Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie bo treningi czekają

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-17 23:04:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Giiie / Siłaaaa / Dziennik

Następny temat

Jak zacząć i co ? nietypowa sytuacja

WHEY premium