SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Martucca, czyli zmagania mamuśki %-), podsumowanie strona 103

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Martucca pisałam na początku swojego dziennika - że to jest pewne , że będą mi wypadać treningi GPP czy 1 trening wytrzymałościowy , nie dam rady aż tyle chodzić na siłownie , a zajęć dodatkowych nie udało mi się przełożyć :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wybacz stara,że dopiero teraz Milena mi przypomniała na siłce o waszym konkursie


wybaczysz?




Powodzenia



















a bym zapomniała....buziole całuski cmoki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak upłynął wieczór i poranek...

DZIEŃ DRUGI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Żyrafko dziękuję za odwiedziny i wsparcie. Startujemy równocześnie, ale w różnych konkurencjach

Vena

Ale wybaczam i cieszę się, że jednak mnie odnalazłaś
Muah buziole back to you

Ann no właśnie, nie doczytałam . Przyjmuję zatem, że startujesz w osobnej kategorii, wg własnego planu

wrong na podstawie tego, jak rozkłada mi się sadło (górna część ud, zadek, biodra), problemów ze zrzuceniem ostatnich paru kilo, ogromnych wahań wagi w czasie cyklu (2-3kg), cellulitu wodnego na udach (grudy dają się rozmasować, ale wracają bardzo szybko) i czegoś tam jeszcze, o czym pewnie zapomniałam uknułam teorię o dominacji estrogenowej (zbyt wysoki stosunek estrogeny:progesteron)
Próba regulacji jest oczywiście niefarmakologiczna, po prostu zjadam ogromne ilości warzyw z rodziny krzyżowych (brokuły, kapusta i reszta), mam zestaw supli, które (podobno) w tym pomagają, głównie DIM
W ogóle to gadałam o tym dziś z Izą i być może napiszę na ten temat mały art, bo ostatnio coraz wiecej zwraca sie uwagi na tzw. ksenoestrogeny (substancje estrogenopodobne pochodzenia zewnetrznego) i ich rolę w procesie tycia i chudnięcia

A pozycję trumienną to ja coraz częściej praktykuję potreningowo Tak, tak, ręce modlitewnie złożone i oczy zamknięte

Rocznik 80

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MICHA

1. Jajka, siemię, jabłko, błonnik z buraka cukrowego

2. Orzechy brazylijskie, ogórek

3. Flądra, oliwa z oliwek, brokuły

4. Schab, pomidory, kapusta pekińska

5. Schab, pomidory, kapusta pekińska

6. Białka jaj, truskawki

8. Lean Dessert Chocolate Fudge, winogrona


RAZEM: 1,452kcal B: 149.3; W: 67.3; T: 62.9 ---> 40%/20%/40%

Jak widać, dzisiaj ”wyszedł” mi taki sam rozkład energii z poszczególnych makroskładników. Zaskakujące jest to, że w ciągu dnia jadłam dziś 8 razy, a i tak nie dobiłam nawet do 1500kcal


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING

Nastąpiła mała zmiana planów: chore dziecko w domu i brak szans na wizyte na siłowni z porządną sztangą i klatką Tak więc dzisiaj ”tylko” wytrzymałość. I oczywiście zabójcze 15 minutek na wioślarzu

1. 20min jak najwięcej obwodów:
10x pompka*
10x przysiad
5x podciągniecie/opuszczenie**
10x sit up
5x kolana do łokci***
5x burpee
5x wypady na nogę
10x wskok na podwyższenie#
500m na wioślarzu

4 obwody 20 min 23 sek

*pompki męskie we wszystkich obwodach
**guma
***ZONK
#step ok. 30cm


2. Cardio na wioślarzu

HIIT: rozgrzewka + 12 interwałów 30/30 (w sumie 15min 37sek); 3093m; HRmax: 178; HRavg: 168

3. Military sit ups: 60

Doznania bezcenne

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WRAŻENIA

Potreningowo pozycja trumienna wysoce wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz Lean Dessert!!!! AAAAA!!!! Dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mam az dwa rozne Tyle ze sie juz koncza, musze nowe kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź się! Na tym polskim zadupiu nie ma tego. Miałam próbki tego, to jest boskie! Weź mnie przygarnij będę Ci w domu sprzątać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na allegro tego nie ma?

Ja kupuje w Szwecji, bo taniej wychodzi razem z przesylka niz w Dunii


Bierz mopa i przyjezdzaj

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-17 00:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie kupuję na allegro, taka zacofana jestem Ale jak Czarny będzie miał to zamówię u niego już ma niektóre produkty z CNP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, jak kogos ze znajomych z Polski o cos pytam, to mi mowia, zeby na allegro kupic

A Ty taka obeznana w suplach jestes?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-17 00:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, a jakże, nie widziałaś tej baterii supli u mnie na pierwszej stronie dziennika?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Giiie / Siłaaaa / Dziennik

Następny temat

Jak zacząć i co ? nietypowa sytuacja

WHEY premium